Gorąca 20 Premiera: Sofia Carson - Love Is The Name. Poczujcie wakacyjny nastrój!

2016-06-07 17:35
Gorąca 20 Premiera: Sofia Carson - Love Is The Name. Poczujcie wakacyjny nastrój!
Autor: fot. YouTube/SofiaCarsonVEVO screen z teledysku do Love Is The Name

Sofia Carson - Love Is The Name: hit na lato 2016 to premiera w Gorącej 20! Kawałek, który zwiastuje udane muzycznie wakacje pojawi się po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski już we wtorek, 7 czerwca po godzinie 18:00! Na ESKA.pl zobaczycie taneczny teledysk do tego nagrania!

Sofia Carson - Love Is The Name: hit na lato 2016 usłyszycie po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski w środę, 7 czerwca. Premiera w Gorącej 20 na pewno bardzo szybko wejdzie do Waszej świadomości muzycznej. Wszystko ze względu na to, że melodię tego debiutującego utworu zna i lubi każdy! Amerykańska aktorka w swoim pierwszym w karierze singlu wykorzystała motyw nagrania Life is Life z 1984 roku. Jak szybko jej wersja trafi do ścisłego zestawienia? Zależy to od Waszych głosów, za które czekają najnowsze płyty od najlepszych artystów. Puoteck w tym tygodniu ma dla Was albumy Kygo oraz krążki od rumuńskiej piosenkarki znanej pod pseudonimem Inna! Gorąca 20 Radia ESKA startuje punktualnie o godzinie 18:00!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Sofia Carson w G20

Sofía Daccarett Char, powszechnie znana jako Sofia Carson - 23-letnia aktorka i jak się niedawno okazało piosenkarka. W 2016 roku podpisała oficjalny kontrakt z jedną z ważniejszych na rynku muzycznym wytwórni. Od młodych lat doskonale tańczy, co pokazała w najnowszym teledysku. 

>>> Hit lata 2016 - Sofia Carson: kim jest aktorka? Posłuchajcie jej Love Is The Name!

Love Is The Name - premiera w G20

Love Is The Name to premiera w Gorącej 20! Kawałek na antenie Radia ESKA po raz pierwszy usłyszycie 7.06.2016 po godzinie 18:00! W sieci dostępna jest również druga edycja tego numeru - wzbogacona o głos J Balvina. Amerykańska piosenkarka mająca bardzo latynoską urodę zapowiedziała wydanie debiutanckiej płyty. Premiera zaplanowana jest pod koniec tego lub na początku 2017 roku. Jej pierwszy w karierze singiel zawiera sample hitu Life Is Life z 1984 roku grupy Opus. Tę melodię zna i podśpiewywał każdy! Przekonajcie się poniżej:

 

Gorąca 20 Premiera 7.06.2016: Sofia Carson - Love Is The Name

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze