Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - I Know What You Did Last Summer

2016-03-24 10:47
Steve Aoki & Felix Jaehn feat. Adam Lambert - Can’t Go Home
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - I Know What You Did Last Summer || Steve Aoki & Felix Jaehn feat. Adam Lambert - Can’t Go Home

Shawn Mendes feat. Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer: premiera w G20 w czwartek, 24.03.16. Czy to hit lata 2016? Naszym zdaniem ma ogromną szanse na podbicie listy przebojów Eski. Przekonajcie się sami i sprawdźcie więcej informacji - już teraz na ESKA.pl!

Shawn Mendes feat. Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer: premiera w G20 w czwartek, 24 marca 2016. Nowość w propozycjach do listy hitów Eski pochodzi z debiutanckiego albumu kanadyjskiego piosenkarza, który zasłynął z przeboju Stitches. Jego przyjemnie brzmiące nagranie podbiło już jakiś czas temu kultowe zestawienie Billboard Hot 100. Pamiętajcie, że Puoteck w tym tygodniu nagradza Was składankami Hity na Czasie: Wiosna 2016. Dajcie sobie szanse na kultową kompilacje głosując na hity w G20.

>>> Gorąca 20 - Słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Shawn Mendes: premiera w G20

I Know What You Did Last Summer: utwór pochodzi z nowej edycji albumu "Handwritten". Shawn Mendes zaprosił do współpracy Camilię Cabello, wokalistkę w zespole Fifth Harmony. Numer został napisany za kulisami podczas trasy koncertowej Taylor Swift, 1989 World Tour. Wokalista zdradził, jak przebiegała ich praca: (...) W mojej garderobie było wtedy 100 osób - pełne szaleństwo. Miałem gitarę i w 30 minut napisaliśmy wstępny refren. Później postanowiliśmy spotkać się w studio nagraniowym i tak po 11-godzinnej sesji skończyliśmy tworzenie tekstu. Czy singiel powtórzy sukces hitu "Stitches"? O tym zdecydują wyłącznie Wasze głosy!

 

RW

Najnowsze