Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - I Know What You Did Last Summer

2016-03-24 10:47
Steve Aoki & Felix Jaehn feat. Adam Lambert - Can’t Go Home
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Shawn Mendes - I Know What You Did Last Summer || Steve Aoki & Felix Jaehn feat. Adam Lambert - Can’t Go Home

Shawn Mendes feat. Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer: premiera w G20 w czwartek, 24.03.16. Czy to hit lata 2016? Naszym zdaniem ma ogromną szanse na podbicie listy przebojów Eski. Przekonajcie się sami i sprawdźcie więcej informacji - już teraz na ESKA.pl!

Shawn Mendes feat. Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer: premiera w G20 w czwartek, 24 marca 2016. Nowość w propozycjach do listy hitów Eski pochodzi z debiutanckiego albumu kanadyjskiego piosenkarza, który zasłynął z przeboju Stitches. Jego przyjemnie brzmiące nagranie podbiło już jakiś czas temu kultowe zestawienie Billboard Hot 100. Pamiętajcie, że Puoteck w tym tygodniu nagradza Was składankami Hity na Czasie: Wiosna 2016. Dajcie sobie szanse na kultową kompilacje głosując na hity w G20.

>>> Gorąca 20 - Słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Shawn Mendes: premiera w G20

I Know What You Did Last Summer: utwór pochodzi z nowej edycji albumu "Handwritten". Shawn Mendes zaprosił do współpracy Camilię Cabello, wokalistkę w zespole Fifth Harmony. Numer został napisany za kulisami podczas trasy koncertowej Taylor Swift, 1989 World Tour. Wokalista zdradził, jak przebiegała ich praca: (...) W mojej garderobie było wtedy 100 osób - pełne szaleństwo. Miałem gitarę i w 30 minut napisaliśmy wstępny refren. Później postanowiliśmy spotkać się w studio nagraniowym i tak po 11-godzinnej sesji skończyliśmy tworzenie tekstu. Czy singiel powtórzy sukces hitu "Stitches"? O tym zdecydują wyłącznie Wasze głosy!

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze