Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!

2016-05-26 13:26
Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!
Autor: fot. okładka singla zdjęcie singla Heatwave

Robin Schulz feat. Akon - Heatwave: premiera w Gorącej 20 w Boże Ciało 2016. Czy niemiecki DJ ponownie zdobędzie szczyt listy przebojów Eski? Oceńcie to już teraz na ESKA.pl i wkręćcie się w wakacyjny klimat oglądając teledysk!

Robin Schulz feat. Akon - Heatwave: 26.05.2016 to premiera w Gorącej 20! Debiut wakacyjnego kawałka w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA nastąpi już dziś po godzinie 18:00! Ciekawe czy pochodzący z Niemiec producent ponownie podbije serca słuchaczy ESKI? Tego dowiemy się dzięki Waszym cennym głosom! Puoteck w tym tygodniu w zamian za nie ma dla Was kultowe składanki Armina van Buurena oraz bilety na koncert Avicii! Wystarczy, że w uzasadnieniu napiszcie, dlaczego to Wy powinniście je wygrać. Nic trudnego!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Robin Schulz w G20

Robin Schulz to stały bywalec Gorącej 20 Radia ESKA. 29-letni DJ z Osnabruck po raz pierwszy pojawił się w marcu 2014. Wówczas na rynku muzycznym ogromną popularnością cieszył się remiks kawałka pt. Waves. Nieco później zremiksował numer Prayer In C. Dzięki jego wersji piosenka została największym hitem Gorącej 100 w 2014 roku. Tryumfy święcił również wydając hit pt. Sun Goes Down. Singiel dotarł na miejsce 1. wszystkich zestawień w Europie. Niemiec ma na swoim koncie dwa studyjne albumy. Drugi krążek pt. Sugar promują single: Headlights, Sugar, Yellow, Show Me Love i teraz właśnie Heatwave.

>>> Piosenka na EURO 2016: This One's For You - teledysk z tekstem! Naucz się przed Euro 2016!

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Robin Schulz - Heatwave - premiera w G20

Heatwave to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 26 maja 2016. Singiel został napisany przez Bryana Nelsona, Aliaune Thiama oraz Thomasa Troelsena! Już teraz zobaczcie teledysk i poczujcie wakacyjny klimat!

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze