Gorąca 20 Premiera: Pink - Just Like Fire || DVBBS & Shaun Frank feat. Delaney Jane - La La Land

2016-04-15 17:27
Pink - Just Like Fire
Autor: brak danych Pink - Just Like Fire

Pink - Just Like Fire oraz DVBBS & Shaun Frank feat. Delaney Jane - La La Land to premiery w Gorącej 20. Piosenkę z Alicji po drugiej stronie lustra oraz imprezowy kawałek usłyszycie po raz pierwszy na antenie Radia ESKA w piątek, 15 kwietnia 2016. Teledyski i informacje do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!

Pink - Just Like Fire oraz DVBBS & Shaun Frank feat. Delaney Jane - La La Land to premiery w Gorącej 20! Singiel z nowego filmu oraz imprezowe nagranie od kanadyjskiego duetu pojawi się po raz pierwszy w propozycjach w piątek, 15 kwietnia 2016. Puoteck ma dla Was debiutanckie płyty Life, duetu Sigma oraz bilety na polski koncert Armina van Buurena.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Pink - Just Like Fire

Pink - Just Like Fire to wyjątkowa premiera w G20, bo piosenka z filmu Alicja po drugiej stronie lustra pojawiła się w sieci dosłownie przed chwilą. Film ma być kontynuacją Alicji w kranie czarów, którą wyreżyserował Tim Burton. Alicja po drugiej stronie lustra powstaje na podstawie książki Lewisa Carrolla. Scenariusz napisała Linda Wolverton, a reżyserią tym razem zajął się James Bobin. Premierę zaplanowano na 27 maja 2016 roku. W tytułową rolę ponownie wcieli się Mia Wasikowska.

DVBBS w G20

DVBBS - duet z Kanady tworzą bracia: Christopher i Alexander van den Hoef. Artyści na europejskim rynku muzycznym dali się poznać za sprawą hitu "Tsunami". Wasze głosy na ten hit w G20 spowodowały, że w Polsce w 2013 roku był to jeden z najpopularniejszych utworów. Zespół gościł już na największych imprezach świata, takich jak: wydarzeniach Ultra Music Festival czy Electric Daisy Carnival. Swoim stylem i techniką tworzenia zdobyli uznanie u Tiesto, Davida Guetty czy Showteka. Obecnie są na miejscu 16. prestiżowego zestawiania DJ Mag Top 100.

La La Land: Premiera w G20

DJ-e z Kanady wydając "La La Land" liczą na powtórzenie wielkiego sukcesu hitu "Tsunami". Gościnnie w nagraniu pojawia się producent i twórca remiksów, Shaun Frank oraz wokalistka, Delaney Jane. Piosenkarkę kojarzyć możecie ze współpracy nad nową wersją L'Amour Toujours z Dzeko and Torres. Jak oceniacie nowy, przyjemnie brzmiący kawałek? Teledysk do sprawdzenia poniżej:

 

Gorąca 20 Radia ESKA to jak zwykle Wasze ulubione hity. Czy wśród nich znajdzie się wkrótce piątkowa premiera w G20? O tym zdecydują Wasze głosy, za które mamy dla Was płyty Life duetu Sigma oraz bilety na koncert Armina van Buurena. >> ZAGŁOSUJ << 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze