Gorąca 20 Premiera: Patryk Kumór - Nigdy nie jest tak || Rachel Platten - Stand By You

2016-01-25 13:19
Patryk Kumór - Nigdy nie jest tak single cover
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Patryk Kumór - Nigdy nie jest tak || Rachel Platten - Stand By You

Patryk Kumór - Nigdy nie jest tak oraz Rachel Platten - Stand By You: dwie premiery w G20 w poniedziałek, 25 stycznia. Nowe propozycje do listy przebojów Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Już teraz sprawdźcie więcej szczegółów - na ESKA.pl!

Na dobre rozpoczęcie tygodnia z Gorącą 20 Radia ESKA pojawią się aż dwie premiery! Patryk Kumór - Nigdy nie jest tak + Rachel Platten - Stand By You. To właśnie te utwory zostaną zagrane po raz pierwszy w poniedziałek, 25 stycznia 2016. Jak szybko dołączą do listy przebojów, na której znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce? O tym zdecydują tylko i wyłącznie Wasze głosy. Na szczególną uwagę zasługuje ekskluzywna premiera nowego kawałka, pod którym podpisuje się Patryk Kumór! Radiowa premiera TYLKO w Esce po godzinie 18:00!

Nigdy nie jest tak: Premiera w G20

Piosenka "Nigdy nie jest tak" to przepełniony optymizmem utwór. Tekst mówi, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy problem jaki napotykamy w swoim życiu, to po prostu nowa lekcja, dzięki której będziemy silniejsi. Singiel powstał we współpracy Patryka Kumóra z Marcinem Kindlą i Wojciechem Byrskim. Marcin Kindla współtworzył przeboje Kasi Popowskiej, grupy Feel, Ewy Farnej czy piosenkę serialu rodzinka.pl. Tekst napisał Wojciech Byrski odpowiedzialny za największe przeboje Braci, Ani Wyszkoni, De Mono ("Póki na to czas"), czy grupy IRA. Piosenka "Nigdy nie jest tak" jest zapowiedzią trzeciej, studyjnej płyty Patryka Kumóra, która powstaje w Polsce i Anglii. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli usłyszeć kolejne nagrania i poznamy datę premiery albumu.

EKSKLUZYWNA premiera po godzinie 18:00 TYLKO w Radiu ESKA!

G20 Premiera: Stand by You

Po ogromnym sukcesie i globalnych osiągnięciach singla "Fight Song" amerykańska, wschodząca gwiazda - Rachel Platten - jest gotowa na powtórkę. Kolejny jej utwór to "Stand by You". Ma on dokładnie taką samą strukturę i styl, co poprzednik. Niektórzy doszukali się podobieństwa do kawałka Roar od Katy Perry. Piosenkę ostatecznie wyprodukowali Andrew Lerios i Brandon Bonfiglio, a za jej obraz odpowiada Hannah Lux Davis. Numer znalazł się na debiutanckim albumie zatytułowanym "Wildfire", który w regularnej sprzedaży pojawił się w pierwszy dzień stycznia 2016 roku.

 

Patryk Kumór - Nigdy nie jest tak || Rachel Platten - Stand By You, to zdecydowanie numery, które mogą namieszać na liście hitów Radia ESKA. W poniedziałek, 25 stycznia 2016 roku po godzinie 18:00 - usłyszycie je w ramach premiery w Gorącej 20. Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: TUTAJ. Jak zwykle czekają najlepsze, Eskowe płyty!

RW

Najnowsze