Gorąca 20 Premiera: Nick Jonas feat. Tove Lo - Close

i

Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Nick Jonas feat. Tove Lo - Close

Gorąca 20 Premiera: Nick Jonas feat. Tove Lo - Close. Hitowy duet?

2016-04-22 13:56

Nick Jonas feat. Tove Lo - Close: 22 kwietnia 2016 to premiera w Gorącej 20! Wspólny singiel najmłodszego z braci Jonas oraz szwedzkiej piosenkarki zabrzmi na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Sprawdźcie, co wiemy o tej przebojowej współpracy!

Nick Jonas feat. Tove Lo - Close: premiera w Gorącej 20! Najnowszy singiel Nicka Jonasa z gościnnym udziałem szwedzkiej piosenkarki zabrzmi premierowo na antenie Radia ESKA w piątek 22 kwietnia 2016 roku. Piosenka promuje nadchodzący album wokalisty pt. Last Year Was Complicated. O czym opowiada utwór? Nick wyjaśnił jakiś czas temu na Twitterze, że w piosence chodzi o problem z otwarciem się na drugą osobę w bliskich relacjach. Walkę o bliskość z drugim człowiekiem idealnie ukazuje z resztą teledysk do Close, który ma na swoim liczniku w serwisie VEVO już ponad 40 mln wyświetleń.

Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Nick Jonas i Tove Lo - Close: to będzie hit wiosny?

Nick Jonas i Tove Lo z pewnością mają szansę powalczyć ze swoim wspólnym kawałkiem o miano jednego z największych przebojów wiosny 2016. W ramach promocji singla, najmłodszy z braci Jonas zaprezentował już Close na żywo w kultowym amerykańskim programie telewizyjnym Saturday Night Live.

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

Obejrzyj emocjonalny teledysk do Close w reżyserii Tima Erema poniżej:

 

RC