Gorąca 20 Premiera: Micar - Sleep Alone. Seksowny teledysk przyciąga uwagę

2016-06-15 17:36
Gorąca 20 Premiera: Micar - Sleep Alone. Seksowny teledysk przyciąga uwagę
Autor: fot. YouTube/Kontor.TV kadr z teledysku do Micar - Sleep Alone

Micar - Sleep Alone: to premiera w Gorącej 20 w środę, 15 czerwca 2016 roku. Nowa piosenka do propozycji listy przebojów Eski ma bardzo zmysłowy teledysk, o czym możecie się przekonać już teraz na ESKA.pl!

Micar - Sleep Alone: 15 czerwca 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Nowa piosenka w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA wybrzmi zaraz po godzinie 18:00. Kawałek posiada elektroniczny bit, który doskonale brzmi w połączeniu z elementami muzyki country. Taki właśnie sposób został wykorzystany w Sleep Alone. Oryginalność tego dzieła może stać się kluczowa dla jego losów, ale to wszystko ostatecznie zależy od Was! Puoteck w tym tygodniu Wasze głosy na hity w G20 nagradza płytami Ariany Grande oraz składankami Hity na Czasie: Lato 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Micar w G20

Micar, a tak naprawdę Carsten Michel. Urodzony w Hamburgu, niemiecki producent kontynuuje swoją passę tworzenia klubowych utworów na szeroką skalę. Do czasu wydania pierwszego singla "This Time It's My Life" grał na imprezach w swoim mieście. Z tym samym kawałkiem kilkukrotnie zdobył szczyt Gorącej 20. Ostatnio podbijał Eskowe zestawienie hitem "Brothers In Arms". Jak będzie w przypadku nowego singla? Dajcie znać! 

>> Polska - Niemcy: kto zagra w meczu Euro 2016?

Sleep Alone - premiera w G20

Autor środowej premiery w G20 - Micar - tym razem skorzystał z sampli muzyki country. Sleep Alone to ciekawie i nietypowo brzmiący kawałek, który może być jednym z hitów tegorocznych wakacji. Na pewno wakacyjny jest teledysk do tego nagrania. Swoje komentarze pod nim zostawiali głównie mężczyźni. Zresztą nic dziwnego! Przekonajcie się sami, że mieli powód :)

Micar - Sleep Alone

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze