Gorąca 20 Premiera: Mesajah - Wolne. Chillujemy razem z twórcą premiery w G20!

2016-06-04 21:41
Gorąca 20 Premiera: Mesajah - Wolne. Chillujemy w rytm reggae!
Autor: fot. YouTube/Natural Dread Killaz screen z teledysku do Wolne

Mesajah - Wolne: premiera w Gorącej 20 w czwartek, 19 maja 2016! Twórca mega hitu Każdego dnia powraca z nowym, wakacyjnym kawałkiem. Nowa piosenka w propozycjach do listy przebojów usłyszycie po godzinie 18:00! Odprężający teledysk do zobaczenia już teraz na ESKA.pl!

Mesajah - Wolne: 19.05.2016 to niezwykle relaksująca premiera w Gorącej 20! Nowa propozycja do listy przebojów Radia ESKA wybrzmi na antenie zaraz po godzinie 18:00. Utwór dedykowany jest wszystkim osobom, które w pędzie życia codziennego zapominają o tym, że należy odpoczywać! Czy to wkrótce jeden z Waszych ulubionych Eskowych kawałków? O tym zdecydują, jak zwykle Wasze głosy. Puoteck w tym tygodniu za wsparcie na hity w G20 ma dla Was równie odprężające płyty Cloud Nine od Kygo!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Mesajah premiera w G20 - Wolne

Mesajah, a tak naprawdę Manuel Rengifo Diaz, polski wokalista tworzący reggae to autor mega przeboju pt. Każdego dnia. Polski przedstawiciel jamajskiego stylu tworzenia muzyki zasłynął również z hitów: Swoją drogą, Lepsza połowa, W związku z tym z L.U.C.'iem, czy m.in. Szukając szczęścia z Kamilem Bednarkiem. Piosenką pt. "Wolne", Mesajah zapowiada swój czwarty w karierze album. Premiera płyty odbędzie się jeszcze w 2016 roku. Za muzykę odpowiada ekipa Ridim Bandits. Produkcją zajął się sam artysta we współpracy z MOmusic. Bardzo optymistyczny kawałek został nagrany z myślą o zapracowanych osobach.

Słoneczny i bardzo wakacyjny teledysk do premiery w G20 zobaczycie już teraz na ESKA.pl. Piosenka "Wolne" pojawi się po raz pierwszy w propozycjach do listy hitów Eski już dziś po godzinie 18:00! Zagłosować będziecie mogli tuż po zakończeniu notowania. Czas na WOLNE!

 

>> Adele - nowy teledysk 2016. Send My Love (To Your New Lover) lepsze niż Hello?!

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze