Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraźcie się dobrą energią!

i

Autor: fot. mat. prasowe zdjęcie Martin solveig

Gorąca 20 Premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Posłuchaj i zaraź się dobrą energią!

2016-05-25 15:50

Nowości muzyczne 2016 w Gorącej 20 Radia ESKA to 25.05.2016 imprezowa premiera: Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right. Nowa piosenka francuskiego producenta stworzona jest z bitów, dzięki którym poczujecie wakacyjny klimat! Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl!

Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right: 25 maja 2016 to premiera w Gorącej 20! Wakacyjny kawałek doskonale znanego francuskiego DJ-a i producenta usłyszycie na antenie Radia ESKA tuż po godzinie 18:00. Chwytliwa melodia, zapadające w ucho perkusje i oczywiście mocny wokal 20-letniej Zimbabwejki to mocne punkty tego nagrania. Dzięki nim ta produkcja ma ogromną szansę na sukces, czyli dołączenie do ścisłego zestawienia listy przebojów Eski. Do tego potrzebne są Wasze głosy, za które Puoteck w tym tygodniu ma składanki Armina van Buurena oraz dla chętnych bilety na koncert Avicii! Wystarczy, że przekonacie nas, dlaczego to Wy powinniście pojawić się w Gdańsku!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Martin Solveig w G20

Martin Solveig to jeden z najpopularniejszych DJ-ów na francuskim rynku muzycznym. W Polsce dał się poznać za sprawą hitów: "Ready 2 Go", "Hey Now", a przede wszystkim z "Hello". Producent ma na swoim koncie cztery studyjne albumy. Paryżanin aktywny muzycznie jest od 1994 roku, czyli prawie od 3 dekad! Oprócz nagrywania klubowych przebojów, Solveig jest rezydentem w klubie Pacha na Ibizie. Każdego lata odbywa się tam stworzona przez niego, cotygodniowa impreza o nazwie "My House", na którą DJ zaprasza też innych znanych artystów. Już wiemy, że w tym roku będzie można zobaczyć takich artystów jak: Diplo, Mark Ronson, Blonde, The Magician, Don Diablo, M83, GTA, czy m.in. Tchami.

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Do It Right - premiera w G20

Do It Right to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 25 maja 2016 roku. Zdecydowanie kawałek ma ogromną szansę na powtórzenie sukcesu poprzednich hitów Solveiga: Hello, Intoxicated, czy Ready 2 Go. Gościnnie w utworze pojawiła się Tkay Maidza. 20-letnia wokalistka urodzona w Zimbabwe, ale mieszkająca w Australii artystka, która na swoim koncie ma już występy z Markiem Ronsonem, Charli XCX, Ritą Orą, a także Years & Years! 

Martin Solveig feat. Tkay Maidza - Do It Right: to pełen pozytywnej energii kawałek, który nastroi Was na wakacje 2016! 

 

>>> Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Dla przypomnienia podrzucamy Wam ostatni największy hit Solveiga:

 

RW