Gorąca 20 Premiera: Martin Garrix feat. Usher - Don't Look Down. Zobacz dwa teledyski do tego singla [VIDEO]

2015-03-25 18:05
Martin Garrix - Don't Look Down
Autor: fot. okładka singla Martin Garrix - Don't Look Down

Martin Garrix feat. Usher - Don't Look Down to premiera w Gorącej 20 w środę 25 marca 2015 roku. Posłuchaj tej nowości na liście przebojów Radia ESKA i obejrzyj aż dwa teledyski do tego kawałka już teraz - na ESKA.pl

Martin Garrix feat. Usher - Don't Look Down to premiera w Gorącej 20 w środę 25 marca 2015 roku. Posłuchaj tej nowości na liście przebojów Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18. Aż dwie wersje teledysku do tego kawałka do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.

Don't Look Down to najnowszy singiel holenderskiego didżeja i producenta. Tym razem Garrix zaprosił do współpracy samego Ushera. Amerykański wokalista nie tylko udzielił swojego głosu, ale jest również współautorem tekstu do tej piosenki a także wspomógł Martina jako współproducent. Singiel został oficjalnie wydany 17 marca i dopiero szykuje się do podbicia list przebojów na całym świecie.

Czy taneczny utwór Don't Look Down stanie się hitem w Polsce? To zależy także od Was. Głosy na swoje ulubione kawałki w Gorącej 20 możecie oddawać tutaj >>> ESKA.pl/goraca20.

Zobaczcie dwie wersje teledysku do nowego utworu Martina Garrixa:

Martin Garrix feat. Usher - Don't Look Down (Towel Boy)

Martin Garrix feat. Usher - Don't Look Down (Towel Girl) 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze