Gorąca 20 Premiera: MaRina - On My Way || Alvaro Soler - Sofia

2016-04-18 16:46
MaRina - On My Way || Alvaro Soler - Sofia
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: MaRina - On My Way || Alvaro Soler - Sofia

MaRina - On My Way: premiera w Gorącej 20! Radiowa premiera już dziś po godzinie 18:00! Dodatkowo po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski usłyszycie: Alvaro Soler - Sofia! Już teraz sprawdźcie więcej - na ESKA.pl!

MaRina - On My Way oraz Alvaro Soler - Sofia: premiery w Gorącej 20! Dwie nowości muzyczne 2016 w propozycjach do listy przebojów Eski usłyszycie już w poniedziałek, 18 kwietnia po godzinie 18:00. Ogromną radość wzbudzić może wielki powrót Mariny Łuczenko! Artystka kilka lat temu temu przez problemy zdrowotne zmuszona była zawiesić swoją karierę artystyczną. Obecnie z jej zdrowiem jest wszystko w porządku, dzięki czemu postanowiła wrócić do studia nagraniowego. Przypomnijmy, że gwiazda polskiej sceny dała dała się poznać z hitów: Glam Pop, Pepper Mint, czy Heartbeat. Nad finalnym brzmieniem On My Way czuwał, Pete Boxsta Martin! Radiowa premiera utworu już dziś w Radiu ESKA! I to zdecydowanie dobry początek nowego tygodnia z premierami w G20!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj i wygrywaj

MaRina Premiera w G20

MaRina zadebiutowała na rynku muzycznym w 2010 roku, kiedy to wypuściła singiel „Glam Pop”. Wydanie utworu zapoczątkowało wieloma nagrodami i tym, że polska gwiazda została zauważona na arenie międzynarodowej.

Po 5 latach przerwy powróciła do studia nagraniowego, co zaowocowało nowym singlem: - ​On My Way to moja pierwsza piosenka nagrana z Petem i Arrowem w londyńskim studio. W 2011 roku, po zakończeniu trasy koncertowej promującej mój debiutancki album, byłam zmuszona zawiesić swoją karierę artystyczną, gdyż na strunie głosowej zdiagnozowano u mnie polipa. (...) Po operacji i długiej terapii, zacząłem odzyskiwać głos i rozpoczęłam pracę nad nowymi piosenkami. Wtedy też zostałam zauważona przez producenta Pete Boxsta, który pracował z wielkimi, światowymi gwiazdami (przyp. red. Jessie J, Sugababes, Natalia Kills), oraz przez Arrowa Benjamina, który chwilę potem wydała singiel "Running" z Beyonce, co uczyniło go cenionym na całym świecie wokalistą. To właśnie z Petem i Arrowem nagrałam kilka piosenek, a wszystko zaczęło się od On My Way - wyjaśniła MaRina. - Mam kilka nowych, gotowych piosenek, jednak zdecydowałam się na produkcję klipu do On My Way, ponieważ ten utwór był pierwszym i jest dla mnie szczególny. (...) Liczę, że ten projekt, umożliwi mi współpracę z innymi producentami i kompozytorami, co zaowocuje wyjątkowym albumem.

On My Way to premiera w G20 w poniedziałek, 18 kwietnia 2016. Teledysk On My Way został zrealizowany w rejonie Pismo Beach w Kaliforni, USA. Reżyserem obrazu jest Sasha Samsonova, która pracowała m.in. z Kylie Jenner, Johnem Legendem, zespołem Fifth Harmony, oraz dla wielu topowych magazynów. Produkcją klipu kierował Piotr Turek.

[On My Way usłyszycie premierowo w Gorącej 20, w poniedziałek, 18 kwietnia zaraz po godzinie 18:00]

>>> Marina - On My Way: nowa piosenka i teledysk. Posłuchaj fragmentu singla!

Alvaro Soler Premiera w G20

Alvaro Soler - Sofia, to druga premiera w G20. Hiszpański piosenkarz tym utworem zapowiada zbliżający się wielkimi krokami, drugi studyjny album. Kawałek został napisany przez Simona Triebela i Aliego Zuckowskiego. Przypomnijmy, że wcześnie Alvaro Soler dał się poznać za sprawą hitu: Agosto, a także El Mismo Sol. Podbijały one Gorącą 20 Radia ESKA. A czy nowy utwór zostanie takim samym, wielkim przebojem? O tym zdecydują Wasze głosy! W zamian za nie, Puoteck ma dla Was najlepsze płyty, najlepszych wykonawców! 

 

>>> Alvaro Soler i Michu Sobkowski w duecie! Słuchaj w Radiu ESKA i oglądaj na ESKA.pl

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze