Gorąca 20 Premiera: Magnetic - Włącz Play [AUDIO]

2014-07-03 14:36

Gorąca 20 Premiera: Magnetic - Włącz Play to czwartkowa propozycja do listy przebojów Radia ESKA. Czy polskojęzyczna wersja piosenki Push Play spodoba się słuchaczom Gorącej 20?

W skład Magnetic Clouds znanego także jako Magnetic wchodzą wokalistka Patrycja Zarychta oraz producent i autor piosenek Szymon Folwarczny. W tworzeniu utworów duet wspiera Mikołaj Marcela.

Grupa powstała niedawno, bo w październiku 2013 roku, ale już może się pochwalić sporym sukcesem. Magnetic Clouds z kawałkiem Push Play znalazł się w finale International Songwriting Competition (ISC) 2013, czyli renomowanego konkursu dla autorów piosenek na świecie. Warto wspomnieć, że w jury konkursu zasiedli m.in. Imagine Dragons, Foster The People, Dido oraz Tom Waits.Teraz Magnetic Clouds przedstawiają polskojęzyczną wersję Push Play - czyli Włącz Play. Członkowie zespołu ukryli się także za zmienioną nazwą - kawałek Włącz Play przedstawiają jako Magnetic.

Na ten i inne utwory możecie głosować TUTAJ >>> Gorąca 20 Radia ESKA

Napiszcie co sądzicie o tym kawałku w komentarzach!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze