Gorąca 20 Premiera: MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy + Jennifer Lopez - Ain't Your Mama

2016-04-07 18:48
nowości muzyczne 2016 MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy
Autor: fot. YouTube/ournameismagicVEVO Gorąca 20 Premiera: MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy. Zobacz, jak powstała piosenka!

MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy + Jennifer Lopez - Ain't Your Mama: 7.04.16 to premiery w Gorącej 20. Debiut utworów na antenie Radia ESKA w czwartek po godzinie 18:00. Zespół Magic! podbił już listę przebojów Eski hitem Rude, ciekawe czy podbije również swoją nową propozycją. Oceńcie już teraz oglądając na ESKA.pl teledysk do Lay You Down Easy, a przy okazji zobaczcie, jak powstawał ten kawałek!

MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy + Jennifer Lopez - Ain't Your Mama: premiera w G20 w czwartek, 7 kwietnia 2016. Nowe piosenki dołączą do grona propozycji listy przebojów Eski zaraz po godzinie 18:00. Przypomnijmy, że wcześniej kanadyjska formacja Magic! dała się poznać za sprawą singla Don’t Kill the Magic oraz Rude, które osiągnęło ogromny sukces. Jak będzie w przypadku nowego utworu? O tym zdecydują Wasze głosy, za które Puoteck ma dla Was debiutanckie płyty ZAYNa - Mind of Mine. Druga dzisiejsza premiera to utwór od Jennifer Lopez, który jest zapowiedzią dziewiątego studyjnego albumu gwiazdy.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Jennifer Lopez - Ain't Your Mama: Premiera w G20

Ain't Your Mama: utwór napisany przez Meghan Trainor, a wyprodukowany przez Łukasza Gottwalda. Jennifer Lopez wykona go na żywo podczas dzisiejszego finału American Idol! Wcześniej jednak nagranie usłyszycie premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA! Zaraz po godzinie 18:00! 

 

MAGIC! w G20

Magic! - reggaeowo-popowy zespół, w którego skład pięciu artystów: Nasri, Mark, Pellizzer, Ben Spivak i Alex Tanas. Grupa została założona w 2012, a rok później wydała swój debiutancki album pt. "Don't Kill The Magic". Na wydawnictwie znajdziemy singiel "Rude", który dotarł na szczyty światowych list przebojów. Nieco później ekipę z Kanady do współpracy zaprosił sam David Guetta. Efektem wspólnych chwil w studio nagraniowym było Sun Goes Down. To wszystko sprawia, że Magic! to jeden z mocniejszych akcentów na światowym rynku muzycznym.

>>> Nowości muzyczne 2016: kwiecień w muzyce. Wysokie temperatury gwarantowane!

Lay You Down Easy (feat. Sean Paul) Premiera w G20

Lay Down Easy to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w pochmurny czwartek, 7.04.16. Kanadyjski zespół po globalnym sukcesie osiągniętym z debiutanckim albumem "Don't Kill The Magic" wypuścił nową piosenkę! Nowy singiel jest pierwszą zapowiedzią drugiego studyjnego albumu, który ukaże się w tym roku w nakładzie Sony Music. Piosenka utrzymana jest w charakterystyczny dla zespołu klimat. Popowo-reggaeowe brzmienia są efektem współpracy z Seanem Paulem, który ostatnio pojawił się u Sii czy Jaya Seana. Teledysk do nagrania pojawił się 25 marca i przedstawia wycięte fragmenty z sesji nagraniowej. Zobaczcie w jakich okolicznościach powstawał ten utwór!

 

Gorąca 20 Eski startuje punktualnie o godzinie 18:00. Jeśli podobają się Wam te przyjemnie bujające nagrania i chcecie słyszeć je częściej - zagłosujcie w G20! Puoteck w tym tygodniu ma dla Was płyty Mind of Mine ZAYNa Malika.

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze