nowości muzyczne 2016 MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy

i

Autor: fot. YouTube/ournameismagicVEVO Gorąca 20 Premiera: MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy. Zobacz, jak powstała piosenka!

Gorąca 20 Premiera: MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy + Jennifer Lopez - Ain't Your Mama

2016-04-07 18:48

MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy + Jennifer Lopez - Ain't Your Mama: 7.04.16 to premiery w Gorącej 20. Debiut utworów na antenie Radia ESKA w czwartek po godzinie 18:00. Zespół Magic! podbił już listę przebojów Eski hitem Rude, ciekawe czy podbije również swoją nową propozycją. Oceńcie już teraz oglądając na ESKA.pl teledysk do Lay You Down Easy, a przy okazji zobaczcie, jak powstawał ten kawałek!

MAGIC! feat. Sean Paul - Lay You Down Easy + Jennifer Lopez - Ain't Your Mama: premiera w G20 w czwartek, 7 kwietnia 2016. Nowe piosenki dołączą do grona propozycji listy przebojów Eski zaraz po godzinie 18:00. Przypomnijmy, że wcześniej kanadyjska formacja Magic! dała się poznać za sprawą singla Don’t Kill the Magic oraz Rude, które osiągnęło ogromny sukces. Jak będzie w przypadku nowego utworu? O tym zdecydują Wasze głosy, za które Puoteck ma dla Was debiutanckie płyty ZAYNa - Mind of Mine. Druga dzisiejsza premiera to utwór od Jennifer Lopez, który jest zapowiedzią dziewiątego studyjnego albumu gwiazdy.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Jennifer Lopez - Ain't Your Mama: Premiera w G20

Ain't Your Mama: utwór napisany przez Meghan Trainor, a wyprodukowany przez Łukasza Gottwalda. Jennifer Lopez wykona go na żywo podczas dzisiejszego finału American Idol! Wcześniej jednak nagranie usłyszycie premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA! Zaraz po godzinie 18:00! 

 

MAGIC! w G20

Magic! - reggaeowo-popowy zespół, w którego skład pięciu artystów: Nasri, Mark, Pellizzer, Ben Spivak i Alex Tanas. Grupa została założona w 2012, a rok później wydała swój debiutancki album pt. "Don't Kill The Magic". Na wydawnictwie znajdziemy singiel "Rude", który dotarł na szczyty światowych list przebojów. Nieco później ekipę z Kanady do współpracy zaprosił sam David Guetta. Efektem wspólnych chwil w studio nagraniowym było Sun Goes Down. To wszystko sprawia, że Magic! to jeden z mocniejszych akcentów na światowym rynku muzycznym.

>>> Nowości muzyczne 2016: kwiecień w muzyce. Wysokie temperatury gwarantowane!

Lay You Down Easy (feat. Sean Paul) Premiera w G20

Lay Down Easy to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w pochmurny czwartek, 7.04.16. Kanadyjski zespół po globalnym sukcesie osiągniętym z debiutanckim albumem "Don't Kill The Magic" wypuścił nową piosenkę! Nowy singiel jest pierwszą zapowiedzią drugiego studyjnego albumu, który ukaże się w tym roku w nakładzie Sony Music. Piosenka utrzymana jest w charakterystyczny dla zespołu klimat. Popowo-reggaeowe brzmienia są efektem współpracy z Seanem Paulem, który ostatnio pojawił się u Sii czy Jaya Seana. Teledysk do nagrania pojawił się 25 marca i przedstawia wycięte fragmenty z sesji nagraniowej. Zobaczcie w jakich okolicznościach powstawał ten utwór!

 

Gorąca 20 Eski startuje punktualnie o godzinie 18:00. Jeśli podobają się Wam te przyjemnie bujające nagrania i chcecie słyszeć je częściej - zagłosujcie w G20! Puoteck w tym tygodniu ma dla Was płyty Mind of Mine ZAYNa Malika.

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW