Gorąca 20 Premiera: Lost Frequencies feat. Sandro Cavazza - Beautiful Life

2016-06-16 15:18
Gorąca 20 Premiera: Lost Frequencies feat. Sandro Cavazza - Beautiful Life
Autor: fot. YouTube/Lost Frequencies screen z teledysku do Beautiful Life - Lost Frequencies

Lost Frequencies feat. Sandro Cavazza - Beautiful Life: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 16 czerwca. Nowa piosenka od belgijskiego producenta, twórcy wielu hitów i remiksów, wybrzmi na antenie zaraz po godzinie 18:00. Wakacyjny teledysk do chilloutowego nagrania zobaczycie już teraz na ESKA.pl!

Lost Frequencies feat. Sandro Cavazza - Beautiful Life: premiera w czwartkowym zestawieniu Gorącej 20. Nowość w propozycjach do listy przebojów Eski wybrzmi 16 czerwca 2016 po godzinie 18:00. Twórcy premiery w G20 nie trzeba szeroko przedstawiać. To didżej i producent, który dał się poznać za sprawą hitu Are You With Me oraz Reality. Na swoim koncie ma również remiksy, które zyskały ogromną popularność. Jak będzie w przypadku Beautfiul Life? O tym zdecydują Wasze głosy, za które Puoteck w tym tygodniu ma płyty Ariany Grande i składanki Hity na czasie: Lato 2016.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Lost Frequencies: premiera w G20 

Lost Frequencies, a tak naprawdę Felix De Laet - belgijski producent, którego doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Wszystko za sprawą jego hitu pt. Reality i Are You With Me. Tym razem 22-letni didżej postanowił zwolnić tempo. Trzeba przyznać, że bardzo pomaga mu w tym szwedzki wokalista, Sandro Cavazzo. Beautiful Life to nowe nagranie, które możecie wykorzystać podczas wakacyjnego wypoczynku. Artysta tym singlem zapowiada swój nadchodzący pierwszy studyjny album. Wkrótce poznamy jego datę premiery. Zanim to, już teraz zobaczcie teledysk do dzisiejszej premiery w G20. Niech to będzie świetna podpowiedź jak należy spędzać letni czas! 

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze