Lanberry - Każdy moment

i

Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Lanberry - Każdy moment || DJ Antoine - Thank You

Gorąca 20 Premiera: Lanberry - Każdy moment || DJ Antoine - Thank You

2016-01-28 17:29

Lanberry - Każdy moment oraz DJ Antoine - Thank You: dwie nowe piosenki w propozycjach do listy przebojów usłyszycie w czwartek, 28 stycznia. Gorąca 20 Radia ESKA startuje już o godzinie 18:00. Więcej szczegółów na ESKA.pl!

W czwartkowym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA pojawią się dwie premiery: Lanberry - Każdy moment oraz DJ Antoine - Thank You. To właśnie te nowe piosenki dołączą do propozycji na liście przebojów już 28 stycznia. Kiedy dołączą do zestawienia, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce? Wszystko zależy od Waszych głosów. Dziś oficjalny debiut radiowy utworu, który wypełni debiutancką płytę od Lanberry. Z kolei DJ Antoine zaskoczył fanów informacją, o której dowiecie się poniżej!

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity. Zagłosuj!

Lanberry - Każdy moment: premiera w G20

Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana - tak najkrócej opisać można Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Utwór Każdy moment to, zaraz po singlu Podpalimy Świat, druga odsłona debiutanckiego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 4 marca.

"Każdy moment" to piosenka, która pokazuje moją inną, bardziej liryczną i emocjonalną stronę. Kawałek opowiada o tym jak wielką siłę ma uczucie, które przychodzi do człowieka w niezbyt ciekawym momencie w życiu, kiedy wszystko wydaje się beznadziejne i szare. Właśnie wtedy gdy najmniej się tego spodziewamy, rzeczywistość nabiera koloru i sensu" - zdradza Lanberry. Oprócz tego w specjalnym wywiadzie dla ESKA.pl opowiedziała o nadchodzącej płycie:

- Tytuł niech na razie pozostanie jeszcze tajemnicą. Album jest utrzymany w stylistyce elektropopowej, która jest najbliższa mojemu sercu, ale starałam się żeby piosenki były różnorodne i każda z nich wnosiła coś nowego. Kiedy tworzyłam tę płytę razem z Piotrkiem chciałam, żeby każdy utwór opowiadał inną historię, pokazywał inne emocje i inną stronę mnie. Mam słabość do melancholijnych piosenek, ale też takich, które napędzają do działania. Uwielbiam melodyjne refreny, które zostają w głowie i mam nadzieję, że to wszystko udało mi się zawrzeć na płycie.

>>> Lanberry: ekskluzywny wywiad dla ESKA.pl z autorką hitu Podpalimy świat!

Lanberry - Każdy moment, usłyszycie już dziś po godzinie 18:00!

 

G20 Premiera: Thank You

Druga dzisiejsza premiera na liście przebojów Radia ESKA, to kawałek producenta, który zasłynął z hitów: Holiday, Broadway, House Party, czy Welcome to St. Tropez. Szwajcarski DJ poinformował, że pracuje aktualnie nad 13. studyjnym albumem! Płyta nosić będzie tytuł "Provocateur" a jej premiera ma się odbyć jeszcze w 2016 roku.

DJ-a Antoine przy produkcji kawałka "Thank You" wspomógł Mad Mark, z którym już wcześniej odnosił poważne sukcesy. Wokalistą w nagraniu jest Eric Lumiere.

 

Gorąca 20 Radia ESKA, 28 stycznia 2016, a w niej dwie premiery: Lanberry - Każdy moment oraz DJ Antoine - Thank You. Jeśli chcecie słyszeć je częściej, to nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity. Jak zwykle do zgarnięcia najlepsze płyty! Lista hitów Eski startuje punktualnie o godzinie 18:00.

RW