Gorąca 20 Premiera: KSHMR feat. Sidnie Tipton - Wildcard. Kim jest twórca premiery w G20?

2016-05-11 13:05
KSHMR feat. Sidnie Tipton - Wildcard
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: KSHMR feat. Sidnie Tipton - Wildcard. Kim jest twórca premiery w G20?

KSHMR feat. Sidnie Tipton - Wildcard: premiera w Gorącej 20 w środę, 11.05.2016. Mega energetyczny kawałek do usłyszenia na antenie Radia ESKA już po godzinie 18:00! Teledysk z tekstem do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!

KSHMR feat. Sidnie Tipton - Wildcard: 11.05.2016 to premiera w Gorącej 20! Debiut nagrania na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Nowy, bardzo energetyczny, a co za tym idzie taneczny kawałek ma szansę zdobyć szczyt listy przebojów Eski. Wszystko jednak zależy od Waszych głosów, za które Puoteck ma w tym tygodniu debiutanckie płyty Antka Smykiewicza. Kim jest autor premiery w G20? KSHMR, to producent, który w przeszłości dał się poznać za sprawą kawałka Secrets z Tiesto. Jednak to tylko jeden z jego kilku wielkich numerów!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj.

KSHMR - kim jest autor premiery w G20?

Niles Hollowell-Dhar, powszechnie znany jako KSHMR (wymawiane Kaszmir) - indyjsko-amerykański producent muzyki EDM. Jego pseudonim oznacza w Indiach nic innego, jak "raj na ziemi". Artysta współtworzył duet The Cataracs, który możecie kojarzyć z hitów z zespołem Far East Movement czy Dev. Rozpoczęcie solowej kariery nastąpiło w 2014 roku, kiedy to wypuścił na rynek muzyczny utwory pt.: Megalodon, czy No Heroes. Nieco później pojawiły się hitowe kawałki: Burn i Karate. Największy sukces osiągnął za sprawą współpracy z Tiesto. Ich wspólny przebój pt. "Secrets" zajął wysokie pozycje na listach sprzedaży. Nowa produkcja ma szansę na powtórzenie tego osiągnięcia.

Warto dodać, że KSHMR w 2015 roku zajął 23. miejsce w zestawieniu DJ Magazine.

Wildcard - 11.05.2016 premiera w G20

Wildcard to premiera w Gorącej 20. Piosenka od KSHMR wybrzmi na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Jesteśmy pewni, że tempo tego nagrania nie pozwoli Wam usiedzieć w jednym miejscu. Czy zagłosujcie na tą taneczną propozycję? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem oraz głosując na stronie programu >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj. Dla wspierających hity w G20 mamy płyty Antka Smykiewicza! 

KSHMR feat. Sidnie Tipton - Wildcard - wideo z tekstem:

 

RW

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze