Gorąca 20 Premiera: Klingande feat. Daylight - Losing U. 5 powodów, by zagłosować na premierę w G20!

2016-04-06 18:04
premiery w g20
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Klingande feat. Daylight - Losing U. 5 powodów, by zagłosować na premierę w G20!

Klingande feat. Daylight - Losing U: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Debiut nagrania w propozycjach do listy hitów Eski nastąpi w środę, 6 kwietnia 2016. Romantyczny teledysk zobaczycie już teraz - na ESKA.pl

Klingande feat. Daylight - Losing U: trzecia w tym tygodniu premiera w Gorącej 20. Utwór po pierwszy raz na antenie Radia ESKA usłyszycie w środę, 6 kwietnia 2016 zaraz po godzinie 18:00. Producent z Francji osiągnął wielki sukces wypuszczając na rynek muzyczny utwór Punga, a także podbijając światowe listy przebojów singlem Jubel. Czy tak będzie również w przypadku dzisiejszej premiery w G20? O tym zdecydują Wasze głosy, za które Puoteck w tym tygodniu ma dla Was płyty ZAYNa Malika pt. Mind of Mine.

>>> Gorąca 20 - Słuchaj, głosuj, wygrywaj

Klingande kim jest?

Klingande, a tak naprawdę Cedric Steinmyller, francuski producent muzyki z gatunku Deep House. Oficjalnie swoją karierę rozpoczął w 2012 roku. Wcześniej pracował jako DJ, a także uczęszczał do szkoły, gdzie uczył się gry na fortepianie. Rozwój kariery zawdzięcza serwisom streamingowym, w których umieszczał swoje remiksy, covery i nowe utwory. Pierwszy z nich - Punga - był notowany na listach hitów, co już ucieszyło młodego artystę. Wielka sława przyszła wraz z pojawieniem się hitu "Jubel", który dotarł: na miejsce. 5. we Francji, 1. w Austrii, Belgii i Niemczech. Numer wielokrotnie znalazł się na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA!

Klingande - Losing U Premiera w G20

Klingande feat. Daylight - Losing U: czwarty oficjalny singiel w karierze francuskiego producenta ma szanse na wielki sukces! Trzy lata po udanym debiucie, młody muzyk powraca z mocnym uderzeniem. Dlaczego warto zagłosować na ten "Losing U"? Sprawdźcie, bo mamy dla Was 5 powodów:

  1. Producent z Francji przekonuje, że jest to kawałek, który jest 'czymś' świeżym na rynku muzycznym.
  2. Łatwo wpadająca linia melodyjna sprawia, że utwór zostanie w Waszej głowie przez całą wiosnę!
  3. Słuchacze z Niemiec określają ten singiel, jako zjawiskowy i wyjątkowy! Zresztą pod teledyskiem znajdujemy same pozytywne komentarzeCzy to najgorętsze nagranie roku?
  4. Skoczna, imprezowa, ale jednocześnie lekka i smutna piosenka, za sprawą której artyści przekonują, że w związku trzeba się poświęcać! Teledysk przedstawia kochającą się parę, która razem się starzeje.  
  5. Klingande to autor takich hitów jak: Riva (Restart the game) czy mega przeboju wakacji 2013 - Jubel. To chyba najlepszy powód, żeby zagłosować na "Losing U"! 

Gorąca 20 Radia ESKA startuje punktualnie o godzinie 18:00! W zamian za Wasze głosy Puoteck ma dla Was w tym tygodniu płyty Mind of Mine - ZAYNa Malika.

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze