Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)

2016-05-06 17:42
Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling || Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit)

Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling oraz Janieck - Feel the Love (Sam Feldt Edit): to dwie premiery w G20 w piątek, 6 maja. Nowości muzyczne 2016 szybko dołączą do ścisłego zestawienia listy przebojów Eski? Oceńcie i zdecydujcie na ESKA.pl. Czekają znakomite nagrody!

Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling: 6.05.2016 to premiera w G20! W dniu pojawienia się piosenki na światowym rynku muzycznym - usłyszycie ją w Gorącej 20 - na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00. Taneczny kawałek został nagrany z myślą o animacji pt. Trolle, która na ekranach kin pojawi się jesienią 2016 roku. Sami stwierdzicie, że muzycznie to doskonałe zakończenie tygodnia z nowościami w propozycjach do listy przebojów Eski. Przyczynił się do tego również fakt, że dziś po raz pierwszy posłuchacie nowej propozycji, której remiks stworzył Sam Feldt. Artysta uważany jest za jednego z najlepszych przedstawicieli muzyki z gatunku deep house. Od dziś będziecie mogli także wspierać: Janieck - Feel The Love (Sam Feldt Edit). Który z twórców piątkowej premiery w G20 będzie cieszyć się większą popularnością? O tym zdecydują Wasze głosy, za które macie szansę wygrać bilety na koncert Armina van Buurena. Puoteck ma dla Was także płyty duetu Sigma oraz debiutancki album Alvaro Solera! Do dzieła!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Justin Timberlake w G20 - Can't Stop the Feeling

Can't Stop The Feeling to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Justin Timberlake opublikował swoją nową piosenkę w piątek, 6 maja 2016 roku. Jest to pierwszy singiel ze ścieżki filmowej z najnowszej produkcji 3D DreamWorks Animations. Kawałek został skomponowany i wyprodukowany przez dwóch uznanych producentów: Maxa Martina i Shellbacka.

Wydany na singlu numer został stworzony specjalnie na potrzeby animacji "Trolle". Zresztą sam Justin Timberlake w kinowej produkcji użyczy głosu głównej postaci, trolowi o imieniu Brancha. 

Justin Timberlake - Can't Stop The Feeling - teledysk do zobaczenia już teraz, a nagranie na antenie Radia ESKA wybrzmi zaraz po godzinie 18:00.

 

>>> Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!

Janieck - kim jest twórca Feel The Love?

Feel The Love (Sam Feldt Edit): to druga premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Kim jest Janieck? Janieck, jako chłopiec zagrał w kilku filmach: Pluk van de Petteflet, czy m.in. Crusade in Jeans. Dla zabicia czasu na planie filmowym, kupił gitarę i nauczył się grać. Swoją pierwszą piosenkę napisał w wieku 14 lat. 

Znacie go doskonale! To artysta, który dał się poznać za sprawą hitu z Lost Frequencies - Reality. Wówczas na muzycznej scenie występował używając swojego imienia i nazwiska: Janieck Devy. Jego talent został również dostrzeżony przez artystów z całego świata np. Klingande, Alle Farben czy Jefa Martensa. To właśnie oni go znaleźli i zaprosili do współpracy przy różnych projektach. Tym razem Sam Feldt postanowił stworzyć nowe brzmienie piosenki artysty. Przyjemnie brzmiący utwór ma szansę na sukces. Czy tak się stanie? Jak zwykle to od Was zależy!! >> Gorąca 20 - wy głosujecie, my odliczamy!

 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze