imany nowa piosenka

i

Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Imany - There Were Tears. Hit na miarę Don't Be So Shy?

Gorąca 20 Premiera: Imany - There Were Tears. Hit na miarę Don't Be So Shy?

2016-03-08 15:38

Imany - There Were Tears: podbije listy przebojów, jak Don't Be So Shy? Przekonamy się dzięki Waszym głosom, za które w tym tygodniu dostajecie bilety na koncert Macklemore! Premiera w Gorącej 20 Radia ESKA do usłyszenia zaraz po godzinie 18:00! Już teraz na ESKA.pl mamy dla Was wersję na żywo!

Imany - There Were Tears: nowa piosenka twórczyni Don't Be So Shy i You Will Never Know, pojawi się jako propozycja trafi do listy przebojów Eski! Od wtorku, 8 marca będziecie mogli zagłosować na nowy kawałek francuskiej wokalistki. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy osiągnie sukces na miarę swoich poprzednich singli? To zależy od Waszego wsparcia na hity w G20, za które macie szanse zgarnąć najlepsze krążki! W tym tygodniu do wygrania debiutancka płyta Alvaro Soler i bilety na koncert Macklemore'a i Ryana Lewisa w Łodzi! 

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

Imany w G20

Imany w Gorącej 20 Radia ESKA może pochwalić się całkiem niezłymi statystykami. Popularność gwiazdy zaczęła się od singla "You Will Never Know". Ponad trzy lata temu kawałek dotarł na miejsce 1. listy hitów Eski.

Imany piosenka

i

Autor: fot. Eska.pl/gorąca 20 Gorąca 20 Premiera: Imany - There Were Tears. Hit na miarę Don't Be So Shy?

Wielokrotnie przyjeżdżała do Polski, by podziękować fanom za wsparcie. Mega popularność w naszym kraju dał jej remiks "Don't Be So Shy". Rosyjscy DJ-e: Filatov & Karas, tylko w 2015 roku zagwarantowali Imany: 2x1, 2x2 i 1 raz miejsce 3 w Gorącej 20. Zabawa przy tej wersji chyba jeszcze długo się nie skończy! Jej debiutancki album "The Shape of a Broken Heart" dotarł na 4. miejsce oficjalnej listy w Polsce. Krążek dzięki świetniego wyniku sprzedaży pokrył się w naszym kraju potrójną platyną!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

There Were Tears: premiera w G20

Premiery w G20 stoją jak zwykle na wysokim poziomie. We wtorek, 8 marca po raz pierwszy w propozycjach pojawi się bardzo emocjonalny, sentymentalny, a co za tym idzie poruszający utwór pt. "There Were Tears". Imany zapowiada nim swój minialbum o tym samym tytule. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest już po świętach, 29 kwietnia. Znajdziemy na niej cztery nagrania. EPka jest tym samym zapowiedzią drugiej studyjnej płyty, która ma się pojawić już we wrześniu.

  1. No Reason No Rhyme
  2. There Were Tears
  3. The Rising Tide (akustycznie)
  4. Hey Little Sister (akustycznie)

Artystka przyznała, że nagrała ten utwór dzień po śmierci Nelsona Mandeli. To on okazał się dla niej inspiracją i natchnieniem. Nawiązaniem stała się wymyślona rozmowa bohatera z dzisiejszą młodzieżą, w czasie której Mandela opowiada o swoich problemach i przeżyciach, dzięki którym nabrał ogromnego doświadczenia. 

 

Gorąca 20 Radia ESKA, we wtorek, 8 marca i premiera: Imany - There Were Tears. Jeśli się Wam podoba i uważacie, że to świetny utwór - to zagłosujcie w ramach Gorącej 20. W tym tygodniu czekają na Was płyty Eterno Agosto od Alvaro Solera i bilety na koncert Macklemore'a & Ryana Lewisa w Łodzi. A lista hitów Eski startuje punktualnie o godzinie 18:00!

RW