Zdjęcia z teledysku do Wings

i

Autor: fot. YouTube/HurtsVEVO Gorąca 20 Premiera: Hurts - Wings

Gorąca 20 Premiera: Hurts - Wings. Teledysk jest bardzo kontrowersyjny!

2015-12-10 16:19

Hurts - Wings: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 10 grudnia 2015 roku. To trzecia piosenka z płyty Surrender, która doczeka się swojej premiery w G20 Eski. Zespół Hurts da koncert w Polsce, więc to dobry powód, żeby posłuchać ich nowej piosenki. Angielski duet niedawno zaprezentował dość kontrowersyjny teledysk do Wings. Już teraz obejrzycie go na ESKA.pl, a lista przebojów w Radiu ESKA - startuje jak zwykle o godzinie 18:00!

Kolejna w tym tygodniu premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, to nowa piosenka Hurts - Wings. Kawałek pochodzi z płyty Surrender, która jest wypełniona wieloma potencjalnymi hitami. To właśnie z tego albumu pochodzi przebój Some Kind Of Heaven, który doskonale znacie z anteny Eski! Teraz poznacie kolejne dzieło Theo Hutchcrafta i Adama Andersona. Wings na żywo na pewno usłyszymy w trakcie koncertu w Poznaniu i w Warszawie, a dziś wybrzmi w ramach premiery w G20, która startuje tradycyjnie o godzinie 18:00. Pamiętajcie, że za Wasze głosy mamy w tym tygodniu najnowsze płyty Maroon 5 - Singles.

Hurts w Gorącej 20

O duecie Hurts pierwszy raz usłyszeliśmy w październiku 2010 roku, kiedy to premierowo w ramach Gorącej 20 pojawił się hit Wonderful Life. Jest to drugi singiel z debiutanckiego albumu pt. „Happiness”, a zarazem pierwszy, który zdobył szczyt listy przebojów!

  • Waszym uznaniem cieszył się również trzeci singiel z tego wydawnictwa. Kawałek „Stay” bardzo szybko został jednym z popularniejszych hitów w Polsce.

  • W 2015 roku Theo Hutchcraft i Adam Anderson zaprezentowali singiel „Some Kind Of Heaven”, czyli pierwszy utwór promujący płytę pt. Surrender.  Na żywo usłyszeliśmy go w czasie 2015 ESKA Music Awards! Trzeci studyjny album duetu, to jeden z tytułów, który trzeba mieć na swojej półce. Na płycie znajdziemy 10 doskonale brzmiących kompozycji, które sprawdzą się w jesienne wieczory. To właśnie w celu promocji tego wydawnictwa Anglicy przyjadą do Polski.

Data, miejsca, bilety - Hurts w Polsce!

Wings premiera w Gorącej 20

Teledysk do nagrania został wyreżyserowany przez Dawn’a Shadfortha, który współpracował z takimi zespołami jak Florence + the Machine, czy Goldfrapp. Duet Hurts, wcześniej współpracował z reżyserem przy obrazie do singla „Wonderful Life” i „Lights”. Dzięki kontrowersyjnemu klipowi do „Wings” wiemy, że artyści przez długi czas przebywają w samotności, ale nie unikają spotkań ze znajomymi. Spędzają przygnębiające wieczory w pubach, ale również dużo imprezują - doskonale się przy tym bawiąc. Ciekawe, czy naprawdę teledysk odzwierciedla życie życie duetu Hurts?! Zdaniem wielkich fanów zespołu - TAK!

Hurts - Wings, to czwartkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, która startuje o godzinie 18:00. Jeśli podoba Wam się ten utwór i chcielibyście słuchać go częściej, nie zapomnijcie na niego zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami Singles - Maroon 5.

 

RW