Gorąca 20 Premiera: Hurts - Wings. Teledysk jest bardzo kontrowersyjny!

2015-12-10 16:19
Zdjęcia z teledysku do Wings
Autor: fot. YouTube/HurtsVEVO Gorąca 20 Premiera: Hurts - Wings

Hurts - Wings: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, 10 grudnia 2015 roku. To trzecia piosenka z płyty Surrender, która doczeka się swojej premiery w G20 Eski. Zespół Hurts da koncert w Polsce, więc to dobry powód, żeby posłuchać ich nowej piosenki. Angielski duet niedawno zaprezentował dość kontrowersyjny teledysk do Wings. Już teraz obejrzycie go na ESKA.pl, a lista przebojów w Radiu ESKA - startuje jak zwykle o godzinie 18:00!

Kolejna w tym tygodniu premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, to nowa piosenka Hurts - Wings. Kawałek pochodzi z płyty Surrender, która jest wypełniona wieloma potencjalnymi hitami. To właśnie z tego albumu pochodzi przebój Some Kind Of Heaven, który doskonale znacie z anteny Eski! Teraz poznacie kolejne dzieło Theo Hutchcrafta i Adama Andersona. Wings na żywo na pewno usłyszymy w trakcie koncertu w Poznaniu i w Warszawie, a dziś wybrzmi w ramach premiery w G20, która startuje tradycyjnie o godzinie 18:00. Pamiętajcie, że za Wasze głosy mamy w tym tygodniu najnowsze płyty Maroon 5 - Singles.

Hurts w Gorącej 20

O duecie Hurts pierwszy raz usłyszeliśmy w październiku 2010 roku, kiedy to premierowo w ramach Gorącej 20 pojawił się hit Wonderful Life. Jest to drugi singiel z debiutanckiego albumu pt. „Happiness”, a zarazem pierwszy, który zdobył szczyt listy przebojów!

  • Waszym uznaniem cieszył się również trzeci singiel z tego wydawnictwa. Kawałek „Stay” bardzo szybko został jednym z popularniejszych hitów w Polsce.

  • W 2015 roku Theo Hutchcraft i Adam Anderson zaprezentowali singiel „Some Kind Of Heaven”, czyli pierwszy utwór promujący płytę pt. Surrender.  Na żywo usłyszeliśmy go w czasie 2015 ESKA Music Awards! Trzeci studyjny album duetu, to jeden z tytułów, który trzeba mieć na swojej półce. Na płycie znajdziemy 10 doskonale brzmiących kompozycji, które sprawdzą się w jesienne wieczory. To właśnie w celu promocji tego wydawnictwa Anglicy przyjadą do Polski.

Data, miejsca, bilety - Hurts w Polsce!

Wings premiera w Gorącej 20

Teledysk do nagrania został wyreżyserowany przez Dawn’a Shadfortha, który współpracował z takimi zespołami jak Florence + the Machine, czy Goldfrapp. Duet Hurts, wcześniej współpracował z reżyserem przy obrazie do singla „Wonderful Life” i „Lights”. Dzięki kontrowersyjnemu klipowi do „Wings” wiemy, że artyści przez długi czas przebywają w samotności, ale nie unikają spotkań ze znajomymi. Spędzają przygnębiające wieczory w pubach, ale również dużo imprezują - doskonale się przy tym bawiąc. Ciekawe, czy naprawdę teledysk odzwierciedla życie życie duetu Hurts?! Zdaniem wielkich fanów zespołu - TAK!

Hurts - Wings, to czwartkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, która startuje o godzinie 18:00. Jeśli podoba Wam się ten utwór i chcielibyście słuchać go częściej, nie zapomnijcie na niego zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami Singles - Maroon 5.

 

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze