Hurts

i

Autor: print screen YouTube Hurts

Gorąca 20 premiera: Hurts – Some Kind of Heaven. Posłuchaj premiery z Gorącej 20 z 4.06.2015 [VIDEO]

2015-06-04 17:20

Gorąca 20 premiera z 4.06.2015 to utwór Some Kind of Heaven w wykonaniu zespołu Hurts. Zanim usłyszycie kawałek na antenie Radia Eska odpalcie go na ESKA.pl 

Premiera w Gorącej 20 Radia Eska w dniu 4 czerwca 2015 (niezorientowanym przypominamy, że 4 czerwca to święto Bożego Ciała) to nowość muzyczna od zespołu Hurts. Mowa o najnowszym singlu zatytułowanym Some Kind Of Heaven, który w internecie zadebiutował 28 maja 2015 roku. W oczekiwaniu na kolejne notowanie Gorącej 20 Radia Eska (startujemy tuż po godz. 18:00) już teraz możecie posłuchać dzisiejszej premiery. Nagranie audio piosenki Some Kind Of Heaven do odsłuchania poniżej tego artykułu. 

>>Caitlyn Jenner: Nowy program "I am Cait" przebije Keeping Up With The Kardashians?! 

>>Juventus - Barcelona: transmisja, streamy, składy, ważne informacje i szczegóły finału LM 2015

Kilka praktycznych informacji na koniec. Nowa piosenka Hurts - Some Kind Of Heaven - to siniel promujący trzecią płytę brytyjskiego duetu. Nowy krążek formacji Hurts może się okazać ogromnym zaskoczeniem. Wystarczy posłuchać kawałka Some Kind Of Heaven, który ma zdecydowanie bardziej popowe brzmienie niż wcześniejsze utwory zespołu. 

Kiedy nowy krążek zespołu Hurts trafi do sklepów? Niestety członkowie zespołu nie zdradzili jeszcze dokładnej daty premiery nowej płyty. Jakkolwiek większość mediów zakłada, że krążek Hurts zadebiutuje pod koniec 2015 roku. Trzymamy kciuki za to, aby przewidywania te się potwierdziły. Tymczasem na zachętę: Some Kind Of Heaven:

 

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE