Gorąca 20 Premiera: DNCE - Toothbrush. Lepsze od Cake By The Ocean?

2016-05-31 12:54
Gorąca 20 Premiera: DNCE - Toothbrush. Lepsze od Cake By The Ocean?
Autor: fot. okładka singla zdjęcie do piosenki DNCE

DNCE - Toothbrush: premiera w Gorącej 20 we wtorek, 31 maja 2016. Nowa piosenka Joe Jonasa i jego zespołu wybrzmi na antenie ESKI po godzinie 18:00. Na ESKA.pl oceńcie już teraz, czy powtórzy sukces przebojowego Cake By The Ocean!

DNCE - Toothbrush: 31.05.2016 to premiera w Gorącej 20! Nowa piosenka projektu wybrzmi w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA we wtorek po godzinie 18:00. Jest to bardzo słoneczny utwór, który z pewnością wprowadzi Was w dobry nastrój. Czy będzie hitem na miarę Cake By The Ocean? Czy Joe Jonas ze swoim zespołem ponownie zdobędzie wysokie miejsca? Jak zwykle to zależy od Was. Puoteck w tym tygodniu za Wasze wsparcie na hity w G20 ma płyty Ariany Grande pt. Dangerous Woman! 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

DNCE w G20

DNCE w Gorącej 20 Radia ESKA dali się poznać za sprawą debiutanckiego singla pt. Cake By The Ocean. Wielki hit na wszystkich najważniejszych listach przebojów zna i śpiewa każdy. Z okazji premiery w G20 drugiego singla - warto przypomnieć, że zespół DNCE został założony przez Joe Jonasa. Wokalista po osiągnięciu sukcesu z Jonas Brothers postanowił zmienić zupełnie styl tworzenia i pójść swoją drogą. Pod koniec października 2015 czteroosobowa grupa wydała swoją pierwszą EP-kę zatytułowaną "Swaay".

>>> Piosenka na EURO 2016: This One's For You - teledysk z tekstem! Naucz się przed Euro 2016!

 >>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Toothbrush - premiera w G20

DNCE - Toothbrush: to premiera w G20! Jest to drugi singiel z debiutanckiej EP-ki. Za brzmienie nagrania odpowiada jeden z najpopularniejszych producentów Ilya Salmanzadeh. Niektórzy uważają, że kawałek jest zrobiony w stylu, w którym tworzy Maroon 5. Dzieje się tak za sprawą głosu, jakim dysponuje Joe Jonas. A co Wy sądzicie? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem oraz głosując w ramach Gorącej 20! Puoteck ma dla Was w tym tygodniu najnowsze płyty Ariany Grande!

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze