DJ Antoine feat. Jay Sean - Weekend Love

i

Autor: fot. YouTube/Kontor.TV Gorąca 20 Premiera: DJ Antoine feat. Jay Sean - Weekend Love

Gorąca 20 Premiera: DJ Antoine feat. Jay Sean - Weekend Love. Hit na lato 2016?

2016-04-20 13:17

DJ Antoine feat. Jay Sean - Weekend Love: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka o weekendowej miłości dołączy do propozycji listy przebojów w środę, 20 kwietnia 2016. Teledysk do premiery w G20 zobaczycie już teraz na ESKA.pl!

DJ Antoine feat. Jay Sean - Weekend Love: 20 kwietnia 2016 roku to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka szwajcarskiego producenta będzie miała swój debiut w propozycjach w środowym notowaniu, zaraz po godzinie 18:00! Czy to kolejny hit szwajcarskiego producenta, z którym będzie święcił tryumfy na liście przebojów Eski? O tym zdecydują Wasze głosy, za które jak zwykle czekają świetne nagrody. Puoteck w tym tygodniu ma dla Was właśnie płytę DJ-a Antoine, na której znajdziecie dzisiejszą premierę oraz bilety na polski koncert Aviciiego. Wystarczy, że zagłosujecie i uzasadnicie swój wybór, a dacie sobie szansę na zdobycie wejściówek na pierwszy, a zarazem ostatni występ szwedzkiego didżeja. Oprócz niego na scenie pojawi się Felix Jaehn!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

DJ Antoine w G20

DJ Antoine - 40-letni DJ i producent aktywny na rynku muzycznym jest od 1998 roku. Sławę zyskał dopiero w 2011 roku, zaraz po wydaniu wakacyjnego przeboju pt. "Welcome to St. Tropez". Didżej ma na koncie 13 oficjalnie wydanych albumów studyjnych. Ostatni krążek zatytułowany Provocateur promują single "Thank You" oraz "Weekend Love". Szwajcar często koncertuje grając swój set w największych klubach w Polsce! 

Warto dodać, że ponad 12 hitów DJ-a Antoine pojawiało się w Gorącej 20 Radia ESKA.

>>> Nowości muzyczne 2016: kwiecień w muzyce. Wysokie temperatury gwarantowane!

Weekend Love Premiera w G20

Weekend Love premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Gościnnie w nagraniu szwajcarskiego artysty pojawia się Jay Sean. Brytyjczyk dał się poznać w 2008 roku z hitów: "Ride It", "Stay", "Tonight", czy w 2009 z "Down". Singiel DJ-a Antoine może zostać jednym z największych hitów wiosny 2016. Wszystko jednak zależy od Waszych głosów, za które mamy dla Was płyty autora dzisiejszej premiery w G20. Dodatkowo macie szanse zgarnąć wejściówki na wyjątkowy - polski koncert Aviciiego!

DJ Antoine feat. Jay Sean - Weekend Love - zobaczcie teledysk do środowej premiery na liście hitów Eski:

 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW