Gorąca 20 Premiera: Deorro feat. Elvis Crespo - Bailar. Hit, przy którym zatańczycie!

2016-05-17 19:04
Gorąca 20 Premiera: Deorro feat. Elvis Crespo - Bailar. Hit, przy którym zatańczycie!
Autor: fot. okładka singla Zdjęcie singla Bailar - Deorro

Deorro feat. Elvis Crespo - Bailar: to nowa piosenka w ramach premiery w G20! Taneczny, choć nietypowo brzmiący kawałek wybrzmi po raz pierwszy na antenie Radia ESKA 17 maja 2016 po godzinie 18:00. Czy meksykański DJ powtórzy z nim sukces hitu Five Hours czy Perdoname? Oceńcie już teraz i obejrzycie najnowszy teledysk!

Deorro feat. Elvis Crespo - Bailar: 17.05.2016 to ciekawie brzmiąca premiera w Gorącej 20! Dlaczego ciekawie? Zapewniamy Wam, że takich dźwięków jeszcze nie słyszeliście. Połączenie muzyki latynoskiej z mocnym, klubowym brzmieniem - spodoba się taki miks? Zazwyczaj nowe piosenki Deorro cieszą się dużą popularnością. Dobrze pamiętamy kawałki Five Hours czy Perdoname, z którymi to zdobywał miejsca 1. listy przebojów Eski. Stało się tak wyłącznie za sprawą Waszych głosów. Ciekawe, czy tak samo będzie w przypadku wtorkowej premiery w G20. Puoteck w tym tygodniu ma dla Was świetne płyty Kygo - Cloud Nine!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Deorro w G20

Deorro - meksykańsko-amerykański producent i w przeszłości DJ, zrezygnował z grania muzyki na imprezach ze względu na chęć wydania debiutanckiej płyty. Ta ukazać się ma jeszcze w tym roku. Artysta swoje zamiłowanie do muzyki pokazał, gdy miał 14 lat, ale oficjalnie produkowanie autorskich utworów rozpoczął mając 17 lat. Przypomnijmy również, że Deorro, a tak naprawdę Erick Orrosquieta zasłynął z wielkich, światowych hitów: Five Hours i Perdoname.

>>> Piosenka na EURO 2016: David Guetta feat. Zara Larsson - This One's For You: PREMIERA!

Bailar - premiera w G20

Deorro ma nowy hymn, przy którym na pewno nie usiedzicie w miejscu! Takiego nagrania na rynku muzycznym jeszcze nie było. Meksykańsko-amerykański producent i remikser zaskoczył nowym kawałkiem. Piosenka Bailar (tłum. j. polski Taniec) stanie się wkrótce parkietowym hitem. W utworze na wokalu pojawia się gość z Ameryki, portorykański zdobywca nagrody Grammy i Latin Grammy Awards, Elvis Crespo. Muzyk znany jest ze światowego przeboju "Suavemente"! Taka współpraca na linii klubowo-latynoskiej.

Deorro feat. Elvin Crespo - Bailar: to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA we wtorek, 17.05.2016. Singiel zostanie wielkim hitem, jeśli zagłosujecie na niego w G20. W tym tygodniu czekają debiutanckie płyty Kygo - Cloud Nine. Lista przebojów Eski startuje punktualnie o godzinie 18:00!

 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze