Gorąca 20 Premiera: Cheat Codes x Kris Kross Amsterdam - Sex. Znacie oryginalną wersję?!

2016-02-26 16:32
eska 20 cheat codes sex
Autor: fot. YouTube/Spinnin' Records Gorąca 20 Premiera: Cheat Codes x Kris Kross Amsterdam - Sex. Znacie oryginalną wersję?!

Cheat Codes x Kris Kross Amsterdam - Sex: premiera w Gorącej 20 na zakończenie tygodnia w piątek, 26 lutego 2016. Tropikalną wersję starego hitu usłyszycie na antenie Radia ESKA, chwilę po godzinie 18:00! Już teraz na ESKA.pl zobaczycie teledysk do premiery w G20 i dowiecie się kim są jego autorzy!  

Gorąca 20, czyli kultowa lista hitów Radia ESKA, w której codziennie w propozycjach pojawia się nowy utwór. Na dobre zakończenie tygodnia, w piątek, 26.02.16 premiera w G20 to: Cheat Codes x Kris Kross Amsterdam - Sex. Tytuł tego nagrania nie wziął się z niczego! Wszystko dlatego, że jest to nowa wersja wielkiego przeboju grupy Salt-N-Pepa! Przyjemnie brzmiącą, tropikalnie odświeżoną wersję starego kawałka, usłyszycie w Gorącej 20 Radia ESKA - zaraz po godzinie 18:00. Jeszcze dziś macie szanse zgarnąć płyty A State of Trance 2015, czyli Yearmix od Armina van Buurena!

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

Cheat Codes - autorzy premiery w G20

Cheat Codes to trio producentów i didżejów z siedzibą w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych. Zespół tworzy: Matthew Russell, Trevor Dahl i Kevin Ford. Ich utwory są jak dobra ładowarka, a motorem napędowym jest popowe brzmienie wraz z chwytliwym wokalem. To kolejni artyści, którzy specjalizują się w tworzeniu muzyki z gatunku Tropical House. Grupa bardzo szybko zdobyła zainteresowanie, nie tylko w skali krajowej, ale także w skali globalnej. Artyści swoją działalność rozpoczęli w internecie inspirując się takimi artystami jak: Avicii, Calvin Harris, Zedd, Cash Cash, czy Kygo.

Kris Kross Amsterdam - kim są?

Zespół Kris Kross Amsterdam został założony w 2011 roku przez braci Jordy i Sander Huisman. Zanim to się stało byli DJ-ami, którzy organizowali imprezy, gdzie mogli prezentować swoją ulubioną muzykę. Nazwanie grupy "Kris Kross Amsterdam" było zamierzonym działaniem, a inspirację zaczerpnęli od słynnego duetu raperów, który na początku lat 90. XX wieku szturmem podbijał listy przebojów klasycznym utworem pt. "Jump". Wybrali tę nazwę ze względu na oddanie hołdu muzyce tamtych czasów. Holenderscy producenci prezentują mieszankę muzyki R&B;, hip-hopu, funku, soulu i house'u.

Sex, czyli nowa wersja starego hitu

Piątkowa premiera w G20, uzyskała poparcie sław muzyki klubowej: Nicky Romero, Dmitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Diplo, Felix Jaehn, Michael Calfan czy m.in. Thomas Gold. Początkowo nazwa wykonawców nie była znana i utwór funkcjonował jako "ID". W Holandii był to jeden z najbardziej poszukiwanych kawałków ostatnich tygodni! Jest to również kolejna w 2016 - odświeżona wersja starego przeboju. Tym razem nowe życie dostał hit "Let's Talk About Sex" z 1991 roku grupy Salt-N-Pepa. Jak nic się Wam spodoba! 

Cheat Codes x Kris Kross Amsterdam - Sex: w Gorącej 20 Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Tropikalna wersja kultowego hitu ma szanse szybko wskoczyć do ścisłego zestawienia listy. Wszystko zależy od Waszych głosów, za które otrzymujecie najlepsze płyty, najpopularniejszych artystów! >>> Gorąca 20 - zagłosuj i wygraj

RW

Najnowsze