Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

2016-05-24 18:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
Autor: fot. okładka singla zdjęcie singla We Don't Talk Anymore

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: 24 maja 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Kawałek debiut w propozycjach do listy przebojów zaliczy po godzinie 18:00! Od dnia, kiedy ukazała się debiutancka płyta Charliego Putha fani nie mają wątpliwości - to jedna z najlepszych piosenek z tego wydawnictwa. Ciekawe, czy potwierdzicie to głosując w ramach G20. W tym tygodniu Puoteck ma dla Was składanki A State of Trance Armina van Buurena oraz bilety na koncert Avicii! Wystarczy zagłosować na swoje ulubione piosenki i uzasadnić, dlaczego to Wy powinniście je wygrać! 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Charlie Puth i Selena Gomez w G20

Charlie Puth i Selena Gomez, to najgorętszy duet 2016 roku? Artyści swego czasu w serwisach społecznościowych publikowali wspólne zdjęcia, które miałyby świadczyć o tym, że mają romans. Zarówno fani Charliego, jak i Seleny ucieszyli się z tego faktu! Jednak wszystko stało się jasne, kiedy kilka tygodni później potwierdzili pracę nad wspólnym kawałkiem. Efektem wspólnych chwil w studio nagraniowym jest singiel pt. We Don't Talk Anymore. 

>>> Charlie Puth - Nine Track Mind: online. Tracklista, piosenki, szczegóły

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

We Don't Talk Anymore - Premiera w G20

We Don't Talk Anymore - to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, w środę, 24 maja 2016 roku. Nie ma żadnego zaskoczenia, że utwór został wybrany na trzeci singiel promujący album Nine Track Mind. Warto dodać, że właśnie dziś został oficjalnie wydany. Za tekst nagrania odpowiada Charlie Puth, Selena Gomez, we współpracy z Hindlin i Jacoba Kashera. Pewne jest to, iż jest to jeden z najgorętszych hitów tegorocznego lata. Współpraca na linii takich gwiazd zazwyczaj kończy się sukcesem! Ostateczne zdanie należy jednak do Was, głosujących w Gorącej 20.

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: do usłyszenia na antenie Radia ESKA po godzinie 18:00! Zaprasza Puoteck!

 

Warto dodać, że Charlie Puth wcześniej dał się poznać za sprawą mega hitu zatytułowanego "See You Again" z Wiz Khalifą. Dla przypomnienia podrzucamy go Wam poniżej:

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze