teledysk do Lost & Found

i

Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiera: Bolier & Redondo feat. Bitter's Kiss - Lost & Found

Gorąca 20 Premiera: Bolier & Redondo feat. Bitter's Kiss - Lost & Found

2016-01-13 17:03

Bolier & Redondo feat. Bitter's Kiss - Lost & Found: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 13 stycznia. Nowa piosenka dołączy do propozycji listy hitów Eski zaraz po godzinie 18:00. Kiedy dołączy zestawienia, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce? O tym zdecydują Wasze głosy, za które w tym tygodniu mamy dla Was płyty Hurts i OMIego. Kolorowy teledysk do Lost & Found, jak i odpowiedź na pytanie kim jest Bolier, Redondo i Bitter's Kiss znajdziecie na ESKA.pl! 

Gorąca 20 Radia ESKA to kultowa lista przebojów, na której znajdziecie najpopularniejsze hity w Polsce! Oprócz nich codziennie do grona propozycji dołącza nowa piosenka. Tak będzie również w środę, 13 stycznia. Właśnie dziś premierowo w Gorącej 20 usłyszycie: Lost & Found od Bolier & Redondo feat. Bitter's Kiss. Holenderscy producenci bardzo szybko mogą powalczyć o najwyższe miejsca, jednak ostatecznie wszystko zależy od Waszych głosów.

Kim jest Bolier?

Leon Bolier, holenderski didżej, producent i kompozytor muzyczny. Jego kariera zaczęła się rozwijać w 2008 roku, kiedy to wydał kilka udanych utworów. Zaowocowało to 95. miejscem na liście DJ MAG, czyli zestawieniu stu najlepszych DJ-ów na świecie. Rok później na tej samej liście zajął 32. pozycje, co jest do tej pory największym jego osiągnięciem. Kawałki Boliera utrzymane były w gatunku 'trance' i pojawiały się w setach takich muzyków jak Armin van Buuren czy Tiesto. Od jakiegoś czasu producent tworzy wyłącznie kawałki w stylu disco, a dobrym tego potwierdzeniem jest "Lost & Found", czyli środowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Do tej pory DJ Bolier ma na swoim koncie trzy studyjne albumy. Jego dyskografię zamyka wydany 14 wześnia 2015 album pt. Atmostopia.

Kim są Redondo? 

Redondo, czyli duet z Holandii, który zbiera doświadczenie w branży muzycznej od ponad pięciu lat. Swoją muzykę  pokazując grając koncerty na terenie Europy, Azji i obu Ameryk. Ich charakterystyczne rytmy cieszą się sporym uznaniem, co często przekłada się na zestawienie Beatport Chart. Młodzi DJ-e wprowadzili do gatunku 'house' nową świeżość.  Wszystko o nich dowiecie się za sprawą ich twórczości. 

Kim jest Bitter's Kiss?

Bitter's Kiss to pseudonim piosenkarki z New Jersey, Chloe Baker. Początkująca indie-popowa artystka ma na koncie jeden pełno grający album. Artystka opisuje własne obserwacje i doświadczenia poprzez muzykę i słowa. Piosenka "Lost & Found" jest napędzana przez prostotę i intrygujący wokal właśnie Bitter's Kiss.

Choć sezon zimowy jest w pełni, to nie znaczy, że letnie klimaty nie mogą być obecne. Dwóch producentów z Amsterdamu, Bolier & Redondo za sprawą swojego nowego numeru zapewniają rozgrzanie i dobre samopoczucie. "Lost & Found" to propozycja, która pozwoli Wam przenieść się w najcieplejsze miejsce na ziemi!

Gorąca 20 Radia ESKA z premierą: Bolier & Redondo feat. Bitter's Kiss - Lost & Found - startuje już dziś - o godzinie 18:00. Jeśli podoba się Wam ten numer i chcecie słuchać go częściej: zagłosujcie na hity w Gorącej 20 Radia ESKA. Zdecydujcie o tym, które kawałki rządzą aktualnie na polskim rynku muzycznym! Wasze wsparcie nagradzamy płytami: "Me 4 U" od OMIego i "Surrender" duetu Hurts".

 

>> Hity 2016: karnawał trwa! Polecamy najlepsze dyskotekowe hity!

RW