Gorąca 20 Premiera: Agata Dziarmagowska - Incomplete || Alexandra Stan - Ecoute

2016-07-21 20:00
Gorąca 20 Premiera: Agata Dziarmagowska - Incomplete || Alexandra Stan - Ecoute
Autor: fot. mat. prasowe Agata Dziarmagowska - Incomplete

Agata Dziarmagowska - Incomplete oraz Alexandra Stan - Ecoute: dwie nowe piosenki w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA! Tylko na ESKA.pl zobaczycie teledysk do nowego kawałka pięknej polskiej wokalistki!

Agata Dziarmagowska - Incomplete: 21 lipca 2016 roku to ekskluzywna premiera w Gorącej 20! Kawałek po raz pierwszy usłyszycie na antenie Radia ESKA, a teledysk punktualnie od godziny 18:00 dostępny jest poniżej tego artykułu - na ESKA.pl! Nagranie wyprodukowane jest na najwyższym światowym poziomie, co będziecie mogli docenić głosując w ramach listy przebojów Eski. W czwartek w propozycjach zadebiutuje również Alexandra Stan - Ecoute. Piosenkarka z Rumunii kontynuuje promocję utworów z trzeciej studyjnej płyty. Pamiętajcie, że Puoteck w tym tygodniu za Wasze głosy na płyty Ariany Grande oraz bilety na Audioriver 2016!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Agata Dziarmagowska - Incomplete: Premiera!

Incomplete to nowa piosenka Agaty Dziarmagowskiej, napisany i współprodukowany przez samą artystkę, utwór został zobrazowany klipem za którego realizację odpowiedzialna jest ekipa Letemknow Sequence. To pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album wokalistki. Teledyski Agaty cieszą się olbrzymią popularnością w serwisie YouTube, osiągając milionowe wyświetlenia, Jej profil na Facebooku skupia 100 tysięcy fanów, a konto na Instagramie śledzi ponad 55 tysięcy użytkowników. Nowy klip pokazuje mroczniejszą stronę Agaty i jest doskonałym dopełnieniem mającej hitowy potencjał piosenki.

Teledysk do Incomplete możecie zobaczyć jako pierwsi tylko na ESKA.pl! Oceniajcie już teraz: 

Alexandra Stan - Ecoute w G20

Alexandra Stan, czyli twórczyni hitu Mr. Saxobeat czy We Wanna powraca z nowym kawałkiem! Rumuńska artystka kontynuuje promocję albumu pt. Alesta wydając na kolejny singiel utwór Ecoute. Jego tytuł w języku polskim oznacza "słuchaj". Wy słuchajcie, a później oceniajcie głosując w ramach Gorącej 20 Radia ESKA! Czekają płyty Ariany Grande i bilety na Audioriver 2016 w Płocku!

Alexandra Stan feat. Havana - Ecoute

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze