Gorąca 20 Premiera: Adele - Send My Love (To Your New Lover). Hit na miarę Hello?

2016-05-16 18:09
Gorąca 20 Premiera: Adele - Send My Love (To Your New Lover). Hit na miarę Hello?
Autor: fot. okładka płyty 25 Adele - Send My Love (To Your New Lover) okładka płyty

Adele - Send My Love (To Your New Lover): premiera w Gorącej 20! Jedna z najbardziej energetycznych piosenek z płyty 25 wybrzmi na antenie Radia ESKA 16 maja 2016 po godzinie 18:00! Czy osiągnie większy sukces niż Hello? Oceńcie już teraz!

Adele - Send My Love (To Your New Lover): to nowa piosenka w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA! Premiera w Gorącej 20 pojawi się jak zwykle zaraz po godzinie 18:00. Właśnie od dziś - 16 maja 2016 roku będziecie mogli głosować na nowy singiel z płyty 25. I to tylko od Was zależy, czy najbardziej energetyczna, najszybsza piosenka z tego krążka powtórzy sukces przeboju Hello. W tym tygodniu Puoteck za Wasze wsparcie na hity w G20 ma znakomite płyty Kygo - Cloud Nine.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Adele - premiera w G20

Adele, czyli królowa sprzedaży kontynuuje promocję swojego trzeciego studyjnego albumu. Długo wyczekiwana płyta "25" ukazała się na rynku 20 listopada 2015 roku. Wcześniej promowały ją hity: Hello oraz When We Were Young. Nowa piosenka angielskiej wokalistki - Send My Love (To Your New Lover), to typowo popowy utwór z elementami muzyki folkowej. Piosenkę napisali i wyprodukowali dwaj czołowi artyści: Max Martin oraz Shellback. Singiel został dobrze przyjęty w brytyjskich rozgłośniach radiowych, ale również na australijskich listach hitów. Czy przyjmie się w Polsce? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem.

Wiemy również, że już 22 maja 2016 odbędzie się premiera teledysku do Send My Love (To Your New Lover). Pierwsza zajawka zwiększyła nasze zniecierpliwienie:

 

>>> Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze