Górą Ty zagrane na... kurczaku. Z tej wersji hitu GOLEC uORKIESTRY i Gromee'ego uśmiejecie się do łez!

2019-07-30 14:10 A.D.
Kurczak
Autor: YouTube/ Golec uOrkiestra/ Dyian

Górą ty to muzyczny hit, który wspólnie stworzyli bracia Golec, Gromee i Bedoes. Piosenka stała się prawdziwym hitem lata, dzięki połączeniu różnych stylów i tekstowi, który trafia do każdego. Ten cover utworu sprawi jednak, że spojrzycie na niego zupełnie inaczej! Jak brzmi piosenka, gdy gramy ją na... kurczaku?!

Górą ty to hit, który rozgrzewa nasze serca i parkiety tego lata. Co jednak gdyby wykonano go zupełnie inaczej? W internecie często pojawiają się covery utworów, które cieszą się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że nie ominęło to również tej piosenki. Ten cover nie będzie jednak taki jak się spodziewacie. Podczas gdy większość z nas przyzwyczaiła się do wersji akustycznych czy rockowych tym razem mamy do czynienia z czymś niezwykłym.

Zobacz też: Ed Sheeran może liczyć na polskich fanów! Sprawili, że jest na szczycie!

Górą ty - piosenka zagrana na gumowym kurczaku! 

Jakie znacie nietypowe instrumenty? Niektórzy powiedzą, że zagrać można na wszystkim łącznie z ludzkimi nerwami. Okazuje się... że to prawda! Udowodnił to Dyian grając piosenkę na... gumowym kurczaku. Gryzak dla psa 'odśpiewał' utwór w zabawny i jednocześnie zaskakujący sposób! Jesteście ciekawi? Czegoś tak intrygującego nie słyszeliście od dawna! 'Kurczakową' wersję hitu znajdziecie poniżej. 

Najnowsze