Ed Sheeran może liczyć na polskich fanów! Sprawili, że jest na szczycie!

2019-07-30 13:16 RW
Ed Sheeran może liczyć na polskich fanów! Sprawili, że jest na szczycie!
Autor: Warner Music Polska / materiał prasowy Ed Sheeran może liczyć na polskich fanów! Sprawili, że jest na szczycie!

No.6 Collaborations Project to zdecydowanie jedna z najważniejszych płyt w 2019 roku. Na krążku znalazło się aż 15 wyjątkowych kompozycji, z czego materiał przed premierą promowały hity: Cross Me, Beautiful People, Slow, Part Of Me oraz I Don't Care z Justinem Bieberem. Polscy fani mogą mieć powody do radości, ponieważ sprawili, że ich ulubiony artysta jest na szczycie! O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Nowa płyta Eda Sheerana to jeden z najgorętszych materiałów w 2019 roku. Polscy fani mają ogromne powody do radości, ponieważ sprawili, że artysta ponownie jest na szczycie! W pierwszym tygodniu po premierze płyta No.6 Collaborations Project jest najlepiej sprzedającym się tytułem zagranicznym w Polsce według zestawienia OLiS! Co więcej, w dniu premiery album zajął #1 miejsce na polskim iTunes!

Ed Sheeran - sukces No.6 Collaborations Project

Ed Sheeran może się dodatkowo poszczycić podwójnym numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Na liście sprzedaży (Album Charts) za No.6 Collaborations Project oraz na liście przebojów (Singles Charts) za Beautiful People z udziałem Khalida. Nowe wydawnictwo jest również najszybciej sprzedającym się na Wyspach albumem 2019 roku! W samym serwisie Spotify No.6 Collaborations Project zdobył największa liczbę słuchaczy w skali miesiąca - ponad 69 milionów. We wszystkich serwisach streamingowych album został odsłuchany 1,4 miliarda razy!

Na wydanym 12 lipca albumie No.6 Collaborations Project znajdziemy liczne kooperacje Eda Sheerana z jego ulubionymi muzycznymi gwiazdami. W 15 utworach udział wzięło 22 artystów, w tym Travis Scott, Stormzy, Cardi B, Eminem, Bruno Mars i Justin Bieber. Z płyty pochodzą dwa wielkie przeboje - I Don't Care z Justinem Bieberem (8 kolejnych tygodni na szczycie brytyjskiej listy przebojów, co jest tegorocznym rekordem) oraz Beautiful People z udziałem Khalida.

Ed Sheeran, który pod koniec 2017 roku został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) za swój wkład w muzykę i zaangażowanie w dobroczynność, jest dumnym posiadaczem czterech statuetek Grammy, czterech nagród Ivor Novello, sześciu BRIT Awards (w tym przyznanych w 2018 i 2019 roku nagród w kategorii Globalny sukces) oraz siedmiu Billboard Awards, a także wielu innych wyróżnień.

Najnowsze