Górą Ty - hit Golec uOrkiestra w wykonaniu niewidomego chłopca

2019-08-29 16:59 MK
igi YT
Autor: YouTube/igi YT

Igor Sobierajski, znany użytkownikom YouTube'a pod pseudonimem igi YT, po raz kolejny zaskakuje! Od zeszłego roku, chłopak publikuje na swoim kanale własne wykonania popularnych piosenek na pianinie. Tym razem, niezwykle utalentowany czternastolatek wziął na warsztat wielki hit zespołu Golec uOrkiestra, który powstał we współpracy z producentem Gromee'em i raperem Bedoesem. Już teraz zobaczcie na ESKA.pl wyjątkową interpretację tego przeboju.

Golec uOrkiestra - Góra Ty to jeden z największych przebojów 2019 roku, który do dnia dzisiejszego został odtworzony ponad 17 milionów w serwisie YouTube. Nie dziwi zatem fakt, że kawałek, który powstał jako efekt współpracy zespołu z uwielbianym przez młodzież raperem Bedoesem, jak również uznanym producentem Gromee'em, jest jednym z najchętniej coverowanych przez różnych twórców internetowych. Również znany już czytelnikom serwisu ESKA.pl Igor Sobierajski, który na YT prowadzi kanał o nazwie igi YT, postanowił umieścić w sieci swoje własne wykonanie piosenki. Komentarze mówią same za siebie!

igi YT - Górą Ty

Twórca kanału igi YT, czyli Igor Sobierajski dał się poznać szerszemu gronu odbiorców za sprawą niezwykle wzruszającego wykonania eurowizyjnego hitu Gromee'ego Light Me Up. Wówczas, wielu internautów zwróciło uwagę na talent chłopca. 14-latek jest niewidomy, ale posiada absolutny słuch muzyczny. Dzięki temu, doskonale radzi sobie z grą na instrumentach klawiszowych. Na jego kanale znajdziemy autorskie interpretacje wielkich światowych, jak i polskich hitów. Najnowszym z nich jest Górą Ty z repertuaru Golec uOrkiestra.

- Jak będziesz dorosły widzę cię na konkursie utworów Chopina. Masz talent!; Szacun totalny młody! Rozwijaj się dalej i mam nadzieje ze kiedyś napiszesz swój własny utwór - można przeczytać w sekcji komentarzy.

Najnowsze