Taylor Swift

i

Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Taylor Swift wyrusza w trasę koncertową! Fanów czeka rekompensata za odwołanego Open’era?

2022-10-18 12:49

To już pewne! Uwielbiana na całym świecie amerykańska wokalistka Taylor Swift wyruszy w trasę koncertową promującą jej najnowszy album Midnights. Informacje dotyczące kolejnego tournee zostały opublikowane za pośrednictwem brytyjskiej strony internetowej. Polscy fani liczą na show w naszym kraju.

Taylor Swift przygotowuje się do wydania dziesiątego krążka w karierze zatytułowanego Midnights. W przypadku promocji tego albumu gwiazda muzyki stawia na siłę mediów społecznościowych, a przede wszystkim TikToka. To właśnie za pośrednictwem tej aplikacji gwiazda ujawniła tytuły poszczególnych piosenek, a także zdradziła, że w jednej z nich gościnnie usłyszymy samą Lanę Del Rey. Lada moment użytkownicy TikToka jako pierwsi będą mogli usłyszeć fragmenty aż trzech kawałków pochodzących z Midnights. Mowa o: Lavender Haze, Maroon oraz Anti-hero, który prawdopodobnie będzie pierwszym singlem z płyty. W piątek o godzinie 14:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Taylor Swift zadebiutuje nakręcony do niego teledysk. Jako że premiera Midnights zbliża się wielkimi krokami, coraz więcej dowiadujemy się o innych zaplanowanych akcjach promocyjnych. Na brytyjskiej stronie artystki pojawiła się informacja, która zelektryzowała wszystkich Swifties. Taylor Swift oficjalnie wyruszy w pierwszą od Reputation Stadium Tour trasę koncertową!

Ona jest idolką Sanah. TYM zdjęciem dała tego dowód!

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Taylor Swift w Polsce

O koncercie Taylor Swift w Polsce fani marzą od dawna. W 2020 roku byli oni o krok od spełnienia marzenia, jednak ze względu na pandemię Open'er Festival, w trakcie którego miała wystąpić artystka, został odwołany. Na ten moment nie wiadomo nic o datach Midnights Tour. Spekuluje się jedynie, że piosenkarka zagra na stadionach. Wszyscy fani, którzy zamówią album Midnights na brytyjskiej stronie internetowej, otrzymają specjalny kod do wykorzystania przy zakupie biletów w UK w przedsprzedaży. Szczegóły powinniśmy zatem poznać niebawem!

Sonda
Lubisz piosenki Taylor Swift?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE