święta

i

Autor: pixabay.com

Gify na święta Bożego Narodzenia 2021 - śmieszne i szczere życzenia

2021-12-24 8:49

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, warto zrobić wielu osobom niespodziankę. Oczywiście chodzi o życzenia wysyłane za pośrednictwem wiadomości tekstowych lub tych przesyłanych internetowo. Poniżej przygotowaliśmy dla Was najlepsze gify i życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie - sprawdźcie poniżej!

Gify na święta Bożego Narodzenia 2021 - śmieszne i szczere życzenia. Święta Bożego Narodzenia trwają w Polsce od 24 do 26 grudnia. Wśród tradycji znajduje się wspólne kolędowanie, spożywanie dwunastu potraw, śpiewanie kolęd, a także dzielenie się opłatkiem. Właśnie wtedy składa się życzenia swoim bliskim, z którymi następnie spędzamy czas przy choince. Niestety nie każdy może być z nami w święta, dlatego wysyłamy mu życzenia SMS lub na Messengerze, WhatsAppie czy na innym komunikatorze. Każde życzenia warto napisać od serca, jednak jeśli nie mamy weny, możemy bez problemu skorzystać z gotowych wierszyków, które pojawiają się w sieci. Poniżej znajdziecie przeróżne życzenia, a także gify. Ruchome obrazki zawsze uzupełniają wiadomość i są bez dwóch zdań niesamowicie przyjemne dla oka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Życzenia znajdziecie pod galerią z gifami.

ZOBACZ TAKŻE: Boże Narodzenie 2021 - tradycje w Polsce i innych krajach. To musisz wiedzieć!

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Życzenia na święta Bożego Narodzenia 2021

W tym dniu radosnym oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę ci zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercu zagości szczerości dusz, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy co rano budzi i w koło pełno życzliwych ludzi

__________________________

Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, wspomnij tych co kochają Ciebie, gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie i złoży najlepsze życzenia z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

__________________________

Gwiazdora w kominie, prezentów po szyję, dwa metry choinki, cukierków trzy skrzynki. Przed oknem bałwana, sylwestra do rana z kieliszkiem szampana!

__________________________

100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...

__________________________

Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana.

__________________________

Kiedy świąteczny stół się ugina, śpiewa kolędy cała rodzina. Na niebie pierwsza gwiazdka już świeci, niech Cię bogaty Mikołaj odwiedzi.

__________________________

Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bombelków w szampanie i kogoś kto Ci zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

__________________________

Pada śnieg, suną sanki, jest renifer i bałwanki. Śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe, a prezenty odlotowe.

__________________________

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego

__________________________

Mikołaja bogatego,

śniegu bielutkiego,

choinki pachnącej

i gwiazdki błyszczącej.

Minimum stresu,

maksimum miłości

i tyle radości ile karp ma kości

__________________________

Żródło: instawierszyki.pl

Święta Bożego Narodzenia 2021 - kultowe teksty, które mówi się przy stole

Pytanie 1 z 8
Więcej tego...