Genzie: ile wiesz o projekcie Friza? Komplet punktów zdobywają nieliczni [QUIZ]

2021-11-26 13:04
Genzie: ile wiesz o projekcie Friza? Komplet punktów zdobywają nieliczni [QUIZ]
Autor: Kadr z filmu CHOWANY W WIELKIM DOMU GENZIE z kanału YouTube GENZIE Genzie: ile wiesz o projekcie Friza? Komplet punktów zdobywają nieliczni [QUIZ]

Genzie to projekt Karola Friza Wiśniewskiego, który ma na celu promocję nowego pokolenia influencerów. Aktualnie w luksusowej willi pod Krakowem mieszka pięć osób, które codziennie nagrywają materiały wideo na kanał YouTube Genzie. Czy wiesz o nich wszystko? Niektóre pytania mogą sprawić Ci trudność!

Genzie to nowy projekt, który potrwa do listopada 2022 roku. W luksusowej willi, którą wybudowano na zlecenie Karola Friza Wiśniewskiego aktualnie mieszka pięciu nowych influencerów. To właśnie oni wzięli udział w programie Twoje 5 minut i wygrali. Udało im się również nagrać piosenkę 5 minut, którą napisał i stworzył dla nich Jakub B.R.O Birecki i Jarosław JARO Baran, który współpracuje między innymi z Donatanem i Cleo. Czy wiesz wszystko o Genzie? Sprawdź swoją wiedze w naszym quizie.

Mortalcio i Kartonii to nowi Friz i Wersow! Kim są członkowie Genzie?

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Genzie: ile wiesz o projekcie Friza?

To nie będzie łatwe wyzwania nawet dla osób, które oglądają Genzie od samego początku, czyli programu Twoje 5 minut. O uczestnikach nie ma zbyt wiele informacji, ale udało nam się stworzyć quiz, który zagnie nawet największe fana projektu Friza. Sprawdźcie się w nim już teraz!

Genzie - ile wiesz o projekcie? Komplet punktów to ogromny wyczyn!

Pytanie 1 z 9
W której gali FAME MMA brał udział Patryk Baran?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze