Genzie: ile wiesz o projekcie Friza? Komplet punktów zdobywają nieliczni [QUIZ]

i

Autor: Kadr z filmu CHOWANY W WIELKIM DOMU GENZIE z kanału YouTube GENZIE Genzie: ile wiesz o projekcie Friza? Komplet punktów zdobywają nieliczni [QUIZ]

Genzie: ile wiesz o projekcie Friza? Komplet punktów zdobywają nieliczni [QUIZ]

2021-11-26 13:04

Genzie to projekt Karola Friza Wiśniewskiego, który ma na celu promocję nowego pokolenia influencerów. Aktualnie w luksusowej willi pod Krakowem mieszka pięć osób, które codziennie nagrywają materiały wideo na kanał YouTube Genzie. Czy wiesz o nich wszystko? Niektóre pytania mogą sprawić Ci trudność!

Genzie to nowy projekt, który potrwa do listopada 2022 roku. W luksusowej willi, którą wybudowano na zlecenie Karola Friza Wiśniewskiego aktualnie mieszka pięciu nowych influencerów. To właśnie oni wzięli udział w programie Twoje 5 minut i wygrali. Udało im się również nagrać piosenkę 5 minut, którą napisał i stworzył dla nich Jakub B.R.O Birecki i Jarosław JARO Baran, który współpracuje między innymi z Donatanem i Cleo. Czy wiesz wszystko o Genzie? Sprawdź swoją wiedze w naszym quizie.

Mortalcio i Kartonii to nowi Friz i Wersow! Kim są członkowie Genzie?

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Genzie: ile wiesz o projekcie Friza?

To nie będzie łatwe wyzwania nawet dla osób, które oglądają Genzie od samego początku, czyli programu Twoje 5 minut. O uczestnikach nie ma zbyt wiele informacji, ale udało nam się stworzyć quiz, który zagnie nawet największe fana projektu Friza. Sprawdźcie się w nim już teraz!

Genzie - ile wiesz o projekcie? Komplet punktów to ogromny wyczyn!

Pytanie 1 z 9
W której gali FAME MMA brał udział Patryk Baran?