Genzie - 5 minut: jak powstał ten kawałek?

i

Autor: Kadr z filmu ZROBILIŚMY PIOSENKĘ W JEDEN DZIEŃ! | T5M odc. 15 z kanału YouTube Genzie

Utworu 5 minut nie napisali uczestnicy T5M? Kto stoi za hitem projektu Genzie?

2021-11-04 13:34

Projekt Genzie Karola Wiśniewskiego, znanego szerzej jako Friz, nabiera zawrotnego tempa. Twoje 5 minut ma za zadanie wyłonić nowych influencerów. Jedno z wyzwań, które otrzymali uczestnicy było nagranie utworu 5 minut. Okazuje się, że za tym kawałkiem stoi ten sam producent, który zajmował się płytą Ekipy.

Projekt Genzie Karola Wiśniewskiego nabiera zawrotnego tempa. Nie ma się co dziwić, w końcu to czym zajmuje się Friz, w prawie każdym przypadku zamienia się w złoto. Po ogromnym sukcesie płyty Ekipa - Sezon 3, znany influencer postawił uczestnikom Twoje 5 minut kolejne wyzwanie, z którym musieli się zmierzyć. Na szczęście z pomocą przyszła znana ekipa producencka, która pomogła początkującym gwiazdom internetu w napisaniu utworu. Jak powstawał kawałek 5 minut? Okazuje się, że raper Jakub B.R.O Birecki zdradził to w ostatnim filmie, który opublikował na swoim kanale TikTok.

Friz zapowiedział nowy plan na 2022. Chce zrobić licytację o... helikopter!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

B.R.O i JARO twórcami hitu Genzie!

Jakub B.R.O Birecki był jednym z twórców płyty Ekipy. Napisał na krążek aż dwanaście utworów. Wszystkie za to wyprodukował Jarosław JARO Baran, który współpracuje między innymi z Donatanem i Cleo. Birecki postanowił podzielić się ze swoimi fanami informacją w jaki sposób powstawał kawałek do projektu Genzie.

GENZIE brzmi jak Ekipa Friza? Uczestnicy show T5M porównani do słynnych youtuberów!

Do B.R.O w okolicach sierpnia 2021 roku, odezwał się Friz, który zaproponował raperowi stworzenie utworu do projektu Genzie. Birecki otrzymał wskazówki od Youtubera dotyczące kawałka. Ma dotyczyć projektu T5M, który wchodzi w skład Genzie, bit miał być klubowy i wpadający w ucho refren. B.R.O poszukał paczki dźwięków od Clearmind, który stworzył także bity do 3KIPY i Snu. Od razu raper wziął się do pracy i stworzył numer. Ważne było to, że ani Friz, ani Birecki nie wiedzieli kto dojdzie do tego etapu. Więc tekst musiał być łatwy do przerobienia w momencie spotkania się uczestników w studiu.