Mortalcio i Kartonii to nowi Friz i Wersow! Kim są członkowie Genzie?

2021-11-25 16:21
Mortalcio i Kartonii
Autor: Instagram.com/kartonii

Mortalcio i Kartonii to nowe gwiazdy polskiego internetu. Para influencerów dołączyła do grona członków grupy Genzie, projektu, za którym stoi Friz. Internauci uważają, że mają oni pełnić rolę nowego Friza oraz jego narzeczonej Wersow. Czy powtórzą ich sukces? Sprawdź w ESKA.pl, kim są Mortalcio i Kartonii.

Mortalcio i Kartonii to nowi Friz i Wersow! Kim są członkowie Genzie? Internetowy talent show Friza pod tytułem Twoje 5 minut okazał się prawdziwym hitem. Program, w którym słynny influencer poszukiwał nowych gwiazd internetu, okazał się kopalnią nowych twarzy mediów społecznościowych. Uczestnicy konkursu od początku zyskali sympatię internautów i powoli tworzą swoją markę, osiągając naprawdę dobre wyniki. Genzie to grupa, która składa się właśnie z uczestników Twoje 5 minut. W ekipie pozostały już tylko troje członków - Bartek, Hania i Faustyna. Teraz do ich grona dołączyły dwie nowe osoby. Są to Mortalcio i Kartonii, którzy prywatnie są parą. Czy Mortalcio i Kartonii dla Genzie będą tym samym, czym Friz i Wersow są dla Ekipy?

Friz kupił dom za 7 milionów, ale i tak w nim nie zamieszka. Dlaczego?

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Mortalcio i Kartonii - kim są?

Patryk Baran, bo tak naprawdę nazywa się Mortalcio, to 22-latek, który cieszy się popularnością na YouTube. Jego kanał ma ponad 600 tysięcy subskrybentów. Od jakiegoś czasu jest w związku z Wiktorią Bochnak, która znana jest jako Kartonii. Młoda kobieta z powodzeniem rozwija swoje konta na Instagramie i TikToku. Uczestnictwo w Genzie ma pomóc im w zdobyciu jeszcze większej popularności.

Genzie - 5 Minut

5 Minut to pierwszy singiel Genzie i od razu przypadł do gustu odbiorcom. To wpadający w ucho popowy kawałek, który nawiązuje właśnie do programu Twoje 5 Minut. Niektórzy porównują piosenkę do utworu Do Fury, który wykonuje Ekipa Friza. Teledysk można znaleźć na YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze