Genzie i ich pierwszy koncert. Bilety rozeszły się tak szybko, jak na Podsiadło!

2022-10-30 14:38
Genzie i ich pierwszy koncert. Bilety rozeszły się tak szybko, jak na Podsiadło!
Autor: Screen z YouTube: SPEŁNIAMY SWOJE WIELKIE MARZENIE!/ GENZIE

Zaledwie wczoraj świat internetu obiegła informacja o tym, że Genzie w ramach finału projektu organizują swój pierwszy w historii koncert! Jeszcze tego samego dnia ruszyła sprzedaż biletów, które rozeszły się w naprawdę szybkim tempie. Duża część ich widowni jest zawiedziona, gdyż nie zdążyła z kupnem wejściówki.

Na zakończenie jednego z najlepszych projektów na całym polskim YouTube, stworzonym przez Friza, grupa Genzie ogłosiła, że da pierwszy w swoim życiu koncert. Wielu fanów liczyło na to, że w końcu uda im się poznać swoich idoli, niewielu jednak faktycznie będzie miało na to szansę. Sprzedaż biletów na koncert rozpoczęła się 25 października i cała pula sprzedała się zaledwie w... godzinę! Nie da się ukryć, że jest to ogromny sukces ze strony youtuberów, o którym inni influencerzy mogą tylko pomarzyć. Genzie zaśpiewają utwory, które wydali w ciągu ich rocznej działalności, zdobyły one miliony wyświetleń!

Faustyna z Genzie nigdy tego nie robiła. Nauczyła się w jeden dzień!

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Koncert Genzie - data i miejsce

Koncert Genzie odbędzie się już niedługo, a konkretnie 10 listopada 2022 roku o godzinie 19:00. Będzie to ich pierwszy koncert. Miejsce, w którym fani spotkają swoich idoli to krakowski Klub Kwadrat.

Kosmetyki Genzie - gdzie kupić? Produkt nowej Ekipy Friza hitem?!

Bilety na koncert Genzie - cena i druga pula

Ceny biletów na koncert Genzie były naprawdę kuszące dla ich fanów. Najtańsze wejściówki można było zdobyć za jedynie 49 zł. Oprócz tego widzowie mogli zakupić także Meet&Greet, co umożliwia spotkanie z youtuberami, które kosztowały 149 zł. Niedługo pojawi się również druga pula biletów, przy czym cena tych zwykłych podniesie się o 20 zł, a M&G zdrożeją o 50 zł!

Sonda
Wybierasz się na koncert Genzie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze