Gdzie sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego 2020?

Egzamin zawodowy 2020 - wyniki, terminy, odpowiedzi, arkusze CKE
Autor: pixabay.com

Egzamin zawodowy 2020. Gdzie sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego 2020? Już na ESKA.pl zdradzamy, w jaki sposób sprawdzić swoje wyniki z egzaminu, który musiał zdać każdy uczeń szkoły zawodowej oraz technikum!

Egzamin zawodowy 2020 - wyniki! Gdzie sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego 2020? Dla przypomnienia egzamin ten ma za zadanie potwierdzić kwalifikacje w zawodzie i jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów technikum, a także szkoły zawodowej. Taki egzamin składa się z części pisemnej oraz części praktycznej i jest najważniejszym elementem w edukacji uczniów, którzy po zakończeniu szkoły chcą mieć od razu wyuczony, konkretny zawód. Terminy egzaminu zawodowego 2020 są już za nami, ponieważ miały one miejsce od 22 czerwca do 9 lipca, a także od 17 do 28 sierpnia 2020, a więc teraz uczniów najbardziej interesuje ilość zdobytych punktów. Gdzie można sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego 2020? Wszystkie najważniejsze informacje na temat wyników egzaminu zawodowego, który miał miejsce w tym roku znajdziecie poniżej. 

Egzamin zawodowy 2020 - jak sprawdzić wyniki?

Wyniki egzaminu zawodowego w 2020 roku można sprawdzić już w poniedziałek, 31 sierpnia 2020. Klucze odpowiedzi z części pisemnej egzaminu są udostępnione na stronie internetowej CKE. Wyniki egzaminu zawodowego 2020 będą także udostępniane w szkole, a więc można poznać je w momencie odbioru wszystkich najważniejszych dokumentów oraz świadectwa.

Bezpieczna szkoła. Koronaporadnik "Będzie dobrze" Adama Federa odc. 38
Najnowsze