Gdzie jest burza? Radar burzowy online

2019-07-21 16:50 A.D.
Burza
Autor: East News / WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Nadejście burzy wiele osób może wprawiać w poczucie dyskomfortu, a nawet strachu. Obawiamy się nie tylko o nasze własne zdrowie lecz też rzeczy materialne. Silny wiatr powalający drzewa może być przyczyną niejednej tragedii. Warto zatem sprawdzać, gdzie obecnie znajduje się największe niebezpieczeństwo. Radar burzowy na żywo online znajdziecie na ESKA.pl!

Burza to zjawisko atmosferyczne, które potrafi nadejść w ciągu kilku chwil i doprowadzić do ogromnych zniszczeń. Skutkiem ulewy są często podtopione budynki mieszkalne i długie przerwy w dostawie prądu. Zadbać należy również o bezpieczeństwo zwierząt, które nie powinny pozostawać bez opieki i poza domem. Wiele z nich boi się burzy o wiele bardziej niż my. By odpowiednio zabezpieczyć się przed niebezpieczeństwem, warto wcześniej sprawdzić, czy burza znajduje się pobliżu. Idealnym rozwiązaniem jest zatem radar burzowy online.

Radar burzowy online - jak sprawdzić, gdzie jest burza? 

Poniżej znajdziecie radar burzowy, który pomoże wam w śledzeniu opadów deszczu w okolicy i na terenie całego kraju. Więcej tego typu mapek odszukacie również na stronie windy.com. 

Najnowsze