Gdyby Bedoes był kobietą. Wyjątkowa wersja Nadchodzi lato zaskoczy fanów!

2019-06-10 13:42
Bedoes
Autor: YouTube/SBM Label

Bedoes i Lanek stworzyli wyjątkową piosenkę na gorący czas. Nadchodzi Lato to utwór o miłości i byciu szczerym nie tylko z innymi, lecz i samym sobą. Teledysk w ciągu kilku dni obejrzano ponad 3 miliony razy! Jak piosenka brzmiałaby w wykonaniu kobiety? Przekonajcie się sami na ESKA.pl!

To, że nadchodzi lato, czuje już każdy z nas. Od początku czerwca nie opuszczają nas gorące temperatury. Za nasze rozgrzanie odpowiadają jednak nie tylko one! Wraz z okresem wakacji cieszyć będziemy się mogli hot hitami, a wśród nich najnowszym utworem Bedoesa i Laneka - Nadchodzi lato. Co by było, gdyby wykonywała go kobieta? Youtuberka Sandra Rugała postanowiła przygotować swoją własną wersję piosenki. Wyszło niesamowicie!

Zobacz też: Fala upałów w Polsce - będzie jeszcze goręcej! Ile stopni wskażą termometry?

Nadchodzi lato - piosenka w kobiecej wersji 

Piosenkę Nadchodzi lato wykonała Sandra Rugała. Dziewczyna o anielskim głosie znana jest z przeróbek i ciekawych coverów. Youtuberka nie boi się wyzwań i nadała utworowi delikatności lecz przekaz wciąż pozostał aktualny. Jej aranżacja również może zaskakiwać, bo różni się nieco od oryginału. Jesteście ciekawi? Utwór znajdziecie poniżej. Koniecznie porównajcie go z oryginałem, który również zamieściliśmy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze