Galaxy Campus – inspirująca seria wydarzeń dla studentów. Wykłady, koncerty, rozrywka

2022-09-21 12:52 Materiał sponsorowany
Galaxy Campus
Autor: Materiały prasowe

Odwiedź Galaxy Campus i otwórz głowę na nowe doznania. Innowacyjne wydarzenie edukacyjne z pogranicza technologii i rozrywki już w październiku na trzech wybranych uczelniach wyższych w Polsce.

Już 8 października na terenie SGH w Warszawie startuje Galaxy Campus – całodzienna strefa edukacyjno -rozrywkowa stworzona z myślą o studentach pod hasłem „Otwórz Głowę”. Na uczestników Galaxy Campus czekają inspirujące wystąpienia z cyklu Galaxy Talks, pełne innowacji strefy oraz występy gwiazd sceny muzycznej i stand – uperów. Galaxy Campus zagości również 15 października na Politechnice Gdańskiej, a 22 października na Politechnice Łódzkiej.

Atrakcje na Galaxy Campus

Zainspirowane innowacjami Samsung strefy oferują uczestnikom Galaxy Campus wiele atrakcji. Studenci będą mogli zmierzyć się ze sztuczną inteligencją w pokoju zagadek, skorzystać ze strefy oldschoolowych gier, gdzie czekać będzie na nich inspirowana kultową zręcznościówką gra FlipEAT. Na stanowisku testów FlipBUSTERS będą mieli okazję sprawdzić wytrzymałość nowego Galaxy Z Flip4, a w strefie personalizacji,  zaprojektują wygląd swojego smartfonu Galaxy. W strefie food tracków będzie można skosztować m.in. Flip Burgera.

Wykłady ekspertów z najwyższej półki

Aby udowodnić, że edukacja nie musi być nudna, Samsung zaprosił do współpracy inspirujące postacie ze pogranicza technologii, biznesu i kultury. Wśród ekspertów, w ramach cyklu Galaxy Talks, wystąpią między innymi dr Marek Kawecki - Prezes Instytutu Lema, Janina Bąk oraz Michał Sadowski - Prezes Brand24. Część edukacyjna to seria eksperckich wykładów podzielonych na pięć bloków tematycznych. Podczas wystąpień poruszane będą tematy takie jak: FUTURE & TRENDS - Technologie jutra, SOCIAL & SCIENCE - Społeczeństwo przyszłości, BUSINESS & INNOVATION - Technologia w biznesie. Obok znanych ekspertów do dyskusji zaproszą studentów trenerzy Samsung i Samsung R&D, którzy opowiedzą o cyberbezpieczeństwie.

Galaxy Campus - koncerty gwiazd i stand-up

Na Galaxy Campus znajdą coś dla siebie również miłośnicy muzycznych talentów. Na scenie głównej, wraz z supportem polskich artystów i setem djskim TYCJANY, wystąpią takie gwiazdy jak VitoBambino, Mery Spolsky i Bovska. O potężną dawkę pozytywnej energii i rozrywki zadbają również wirtuozi stand-upu: Piotr Szumowski i Sebastian Rejent.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązywać będzie rejestracja. Aby ułatwić zainteresowanym udział w wydarzeniu uruchomiona zostanie strona internetowa, na której znajdzie się dedykowany formularz rejestracji wraz z najważniejszymi informacjami dotyczącymi eventu. Informacja już wkrótce!

LINK DO WYDARZENIA: Galaxy Campus – inspirująca seria wydarzeń dla studentów

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze