Galaxy Campus

i

Autor: Materiały prasowe

Galaxy Campus – inspirująca seria wydarzeń dla studentów. Wykłady, koncerty, rozrywka

2022-09-21 12:52 Materiał sponsorowany

Odwiedź Galaxy Campus i otwórz głowę na nowe doznania. Innowacyjne wydarzenie edukacyjne z pogranicza technologii i rozrywki już w październiku na trzech wybranych uczelniach wyższych w Polsce.

Już 8 października na terenie SGH w Warszawie startuje Galaxy Campus – całodzienna strefa edukacyjno -rozrywkowa stworzona z myślą o studentach pod hasłem „Otwórz Głowę”. Na uczestników Galaxy Campus czekają inspirujące wystąpienia z cyklu Galaxy Talks, pełne innowacji strefy oraz występy gwiazd sceny muzycznej i stand – uperów. Galaxy Campus zagości również 15 października na Politechnice Gdańskiej, a 22 października na Politechnice Łódzkiej.

Atrakcje na Galaxy Campus

Zainspirowane innowacjami Samsung strefy oferują uczestnikom Galaxy Campus wiele atrakcji. Studenci będą mogli zmierzyć się ze sztuczną inteligencją w pokoju zagadek, skorzystać ze strefy oldschoolowych gier, gdzie czekać będzie na nich inspirowana kultową zręcznościówką gra FlipEAT. Na stanowisku testów FlipBUSTERS będą mieli okazję sprawdzić wytrzymałość nowego Galaxy Z Flip4, a w strefie personalizacji,  zaprojektują wygląd swojego smartfonu Galaxy. W strefie food tracków będzie można skosztować m.in. Flip Burgera.

Wykłady ekspertów z najwyższej półki

Aby udowodnić, że edukacja nie musi być nudna, Samsung zaprosił do współpracy inspirujące postacie ze pogranicza technologii, biznesu i kultury. Wśród ekspertów, w ramach cyklu Galaxy Talks, wystąpią między innymi dr Marek Kawecki - Prezes Instytutu Lema, Janina Bąk oraz Michał Sadowski - Prezes Brand24. Część edukacyjna to seria eksperckich wykładów podzielonych na pięć bloków tematycznych. Podczas wystąpień poruszane będą tematy takie jak: FUTURE & TRENDS - Technologie jutra, SOCIAL & SCIENCE - Społeczeństwo przyszłości, BUSINESS & INNOVATION - Technologia w biznesie. Obok znanych ekspertów do dyskusji zaproszą studentów trenerzy Samsung i Samsung R&D, którzy opowiedzą o cyberbezpieczeństwie.

Galaxy Campus - koncerty gwiazd i stand-up

Na Galaxy Campus znajdą coś dla siebie również miłośnicy muzycznych talentów. Na scenie głównej, wraz z supportem polskich artystów i setem djskim TYCJANY, wystąpią takie gwiazdy jak VitoBambino, Mery Spolsky i Bovska. O potężną dawkę pozytywnej energii i rozrywki zadbają również wirtuozi stand-upu: Piotr Szumowski i Sebastian Rejent.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązywać będzie rejestracja. Aby ułatwić zainteresowanym udział w wydarzeniu uruchomiona zostanie strona internetowa, na której znajdzie się dedykowany formularz rejestracji wraz z najważniejszymi informacjami dotyczącymi eventu. Informacja już wkrótce!

LINK DO WYDARZENIA: Galaxy Campus – inspirująca seria wydarzeń dla studentów