Gabriela Barnat na Miss Global 2020 – Polska z dużą szansą na wygraną! Kim jest modelka?

2020-01-17 10:46 RW
Gabriela Barnat na Miss Global 2020 – Polska z dużą szansą na wygraną! Kim jest modelka?
Autor: Fiann Paul / Gabriela Barnat Gabriela Barnat na Miss Global 2020 – Polska z dużą szansą na wygraną! Kim jest modelka?

Kim jest Gabriela Barnat? Czym się interesuje? Polska ma dużą szansę na zwycięstwo, bo to właśnie ta modelka, reprezentuje nasz kraj, podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Mowa o plebiscycie Miss Global, który w 2020 odbędzie się w Meksyku! Wszystkie szczegóły przybliżamy w jednym miejscu - na ESKA.pl

Miss Global 2020: Polska reprezentowana przez Gabrielę Barnat, którą bliżej poznacie w tym miejscu na ESKA.pl! Gabi Barnat, czyli podróżniczka, modelka i tancerka tribal fusion, która jeszcze do niedawna wiodła spokojne życie w Warszawie pracując na stanowisku Sales&Strategy Director w LifeTube, sieci partnerskiej zrzeszająca digital influencerów. Niecały rok temu Gabi spakowała walizkę i przeprowadziła się do Kolumbii, by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. To nie jest pierwszy raz, kiedy udaje się w dłuższą podróż. W wieku 24 lat odbyła roczną wyprawę dookoła świata, która zainspirowała ją do eksploracji mody plemiennej. Na jej profilu na Instagramie zaobserwować można stylizacje nawiązujące do kultur etnicznych z całego świata. Zapierające dech w piersiach zdjęcia są autorstwa jej partnera Fiann'a Paul, światowej klasy fotografa, który jest również profesjonalnym atletą posiadającym największą liczbę rekordów Guinnessa uzyskaną w jednej dziedzinie sportowej.

Gabriela Barnat - kim jest?

Gabi Barnat od zawsze uwielbiała temat mody, jednak przez wiele lat, leżał i kurzył się on w zakamarkach jej głowy. Zdrowy rozsądek i wypełnianie bieżących obowiązków zawsze brały górę. W tym roku jednak poszła za głosem serca i postanowiła powalczyć o swoje marzenia. W ostatnich kilku miesiącach zdążyła już wystąpić na TEDx, założyć własną agencję influencer marketingu, być na okładce magazynu Harper's Bazaar wraz z uczestniczkami projektu Evoque - I'm on the move, a także otrzymać nominację Miss Global Poland.

Na początku 2020 roku spotkała się z pozostałymi 60. kandydatkami z całego świata i przez dwa tygodnie przygotowuje się do gali finałowej Miss Global zaplanowanej na 18 stycznia w Oaxaca w Meksyku. 

To dla mnie zaszczyt i ogromne wyróżnienie, że będę reprezentowała Polskę w wyborach Miss Global. Jest to okazja do spotkania z kobietami z całego świata, nawiązania relacji i wymiany doświadczeń. Dołożę wszelkich starań, aby zawieźć do Meksyku wspaniałą energię i zbudować z pozostałymi uczestniczkami konkursu coś naprawdę wyjątkowego

- podkreśla Gabi. Modelka jest obecnie na etapie kompletowania kreacji, w których wystąpi podczas wydarzenia Miss Global 2020. W przygotowaniach wspierają ją utalentowani polscy projektanci: Angelika Józefczyk, Patrycja Plesiak, Katarzyna Dacyszyn, Magdalena Urban (Urban Legend) i Kamil Hala. Poza prezentacją sukien, układami tanecznymi i sesjami zdjęciowymi uczestniczki konkursu będą również zaangażowane w akcje charytatywne. Jest to element programu, który praktykowany jest corocznie. 

Jej obszar zainteresowań mocno wpisuje się w hasło przewodnie Miss Global, które brzmi: Empowering Women, Embracing Cultures, Embodying the Beauty Within. Prelekcja, którą wygłosiła podczas TEDxKaunas skierowana jest właśnie do kobiet. To historia z jej życia na temat odkrywania własnej kobiecości, która wiedzie przez modeling, rozwój osobisty, spotkania z kobietami z plemion, a swój finał ma na... macie. Podczas swojego wystąpienia Gabi, tłumaczyła, w jaki sposób sport pomaga rozwijać jej kobiecość na płaszczyźnie zarówno piękna zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Kolejna natomiast zaplanowana jest 5 kwietnia 2020 roku podczas TEDxGrandePrairie w Kanadzie i będzie dotyczyła mody plemiennej.

Gabi jest również współzałożycielką agencji influencer marketingu Vibe of Tribe, którą prowadzi wraz z Magdaleną Zacharzewską. Co ciekawe dziewczyny założyły agencję, mieszkając na dwóch różnych kontynentach. Ich statusy telefoniczne odbywały się na linii Yerbabuena – Budapeszt.

Życzymy powodzenia Gabi zarówno w finale konkursu, jak i w spełnianiu kolejnych marzeń!

Najnowsze