Miss World 2019 - kto wygrał? WYNIKI. Na którym miejscu Polska?

2019-12-14 23:11 AD
Miss
Autor: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Miss World 2019 to jeden z najpopularniejszych konkursów piękności, a zarazem najbardziej prestiżowy. 120 uczestniczek z przeróżnych zakamarków świata zawalczyło o koronę miss w sobotę 14 grudnia. Wśród nich była Milena Sadowska, Miss Polonia 2018. Czy jej uroda, wdzięk i talenty zostały docenione przez jury? Kto zwyciężył w konkursie? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Wybory Miss World to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zobaczyć najpiękniejsze kobiety z całego świata. Gala finałowa wydarzenia odbyła się 14 grudnia w Londynie. Zdobycie korony pomaga zwyciężczyni w realizowaniu własnych pasji, lecz bardzo często wiąże się z ciężką pracą, również charytatywną na rzecz pomocy potrzebującym. Jak na wszystkich konkursach piękności, tak i na Miss World 2019 nie mogło zabraknąć naszej przedstawicielki. Milena Sadowska to Miss Polonia 2018, która wzięła udział w konkursie. Musiała stawić czoła pozostałym rywalkom, a w całym konkursie udział wzięło, aż 120 pięknych pań. Od początku radziła sobie bardzo dobrze i dlatego trafiła do najlepszej 40 konkursu Miss World 2019. Milena prezentowała się dumnie w sukniach projektu duetu Paprocki & Brzozowski. Projektanci przygotowali kilka sukni wieczorowych i koktajlowych specjalnie na to wydarzenie, a ona lśniła niczym prawdziwa gwiazda! Niestety, Milenie nie udało się trafić do pierwszej dwudziestki kandydatek. Kto wygrał w konkursie?

Miss World 2019 - kto wygrał? WYNIKI

Miss World 2019 została reprezentantka Jamajki - Toni-Ann Singh. Pierwszą wicemiss jest Miss Francji - Ophély Mézino, która byłą jedyną Europejką w czołowej dwunastce! Tytuł drugiej wicemiss trafił do Miss Indii. Ciekawostką może być również to, że wśród najwyżej utytułowanych nie ma ani jednej blondynki! 

Najnowsze