ESKA Odwołuje Zimę 2020 - GWIAZDY. Z kim lecimy na podbój Dominikany?

2020-01-22 10:22 MK
Gwiazdy ESKA Odwołuje Zimę 2020
Autor: Ramiz Gasanov

Wysokie temperatury, piękne krajobrazy, świetna zabawa, odpoczynek oraz towarzystwo gwiazd - to wszystko czekać będzie na słuchaczy Radia ESKA, którzy z naszą ekipą polecą odwoływać zimę. Tym razem, w samym środku najzimniejszej pory roku, będziemy mogli doświadczyć magii Dominikany. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy uświetnią tegoroczną odsłonę akcji.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - gwiazdy to nieodłączny element akcji, na której rozpoczęcie czekają wszyscy słuchacze Radia ESKA. Dla wielu osób, zima to najgorsza pora roku. Niskie temperatury, konieczność zakładania ciepłych ubrań i szybkie zachody słońca... Wszystkie te czynniki sprawiają, że z utęsknieniem wyczekujemy jej końca i nadejścia wiosny, a następnie lata.

W związku z tym, aby uprzyjemnić oczekiwanie na nadejście ciepła, nasza ekipa zabiera fanów do ciepłych krajów, by wspólnie z nimi ogłosić oficjalny koniec zimy. W poprzednich edycjach, słuchacze mieli okazję przeżyć przygodę życia między innymi w Tajlandii, Egipcie oraz na Wyspach Zielonego Przylądka. W doskonałej zabawie towarzyszyły im najpopularniejsze gwiazdy muzyki, między innymi Michał Szpak, Natalia Szroeder czy też Ewelina Lisowska. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy po raz kolejny zadbali o to, by osoby, które będą miały szansę poznać klimat Dominikany, uznawanej za jeden z najpiękniejszych krajów, nie zapomniały tej wycieczki do końca życia. Z jakimi gwiazdami będziemy podbijać Dominikanę w dniach 24 lutego - 3 marca 2020 roku?

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - GWIAZDY

Z pewnością zastanawiacie się, kto w tym roku będzie towarzyszył słuchaczom Radia ESKA w eksplorowaniu najpiękniejszych zakątków Dominikany. Otóż, szczęśliwcy będą bawili się u boku doskonale znanych prezenterów Radia ESKA oraz ESKA TV - Oli Kot, Jankesa oraz Oli Ciupy oraz najpopularniejszej obecnie wokalistki młodego pokolenia, czyli... Roksany Węgiel! Klimat gorącej Dominikany poczuje również Damian Kordas i Myku z Suchara Codziennego!

Informacje i materiały dotyczące zgłoszeń będą emitowane na antenie Radia ESKA oraz zawarte w komunikacji SMS od 13 stycznia 2020 roku do 14 lutego 2020 roku oraz publikowane na stronie internetowej www.eska.pl w okresie od dnia 13 stycznia 2020 roku do dnia 27 marca 2020 roku.

Jak się zgłosić?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • kupujecie głos online na eoz.eska.pl
Najnowsze