Friz zorganizował samochodowy turniej piłki nożnej rodem z Top Gear. Wydał masę pieniędzy

i

Autor: YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz zorganizował samochodowy turniej piłki nożnej rodem z Top Gear. Wydał masę pieniędzy

Friz zorganizował samochodowy turniej piłki nożnej rodem z Top Gear. Wydał masę pieniędzy

2020-11-24 12:47

Ekipa Friza znana jest z ciekawych akcji, które później udostępnia w swoich materiałach video. Byliśmy już świadkami budowy wielkiej tyrolki w ogrodzie, czy potężnego toru do minigolfa w ich domu. Jednym z virali na jego kanale, jest seria filmów z chowanego w różnych miejscach. Był to hit na YouTube. Teraz Friz postanowił zorganizować samochodowy turniej piłki nożnej! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Friz, znany jest z tego, że uwielbia zaskakiwać swoich widzów różnymi projektami. Ostatnio poinformował, że jego spółka wchodzi na giełdę, a także przyznał kiedy zarobił swój pierwszy milion złotych. W najnowszym filmie, który opublikował na swoim kanale, możemy zobaczyć między innymi jego wizytę w programie u Kuby Wojewódzkiego i reakcję członków Ekipy. Za pomocą kamery Phantom Flex, która jest jedną z najnowocześniejszych na rynku, sprawdzał jak w zwolnionym tempie rozbijają się przedmioty zrzucone z 10 metrów.

ESKA XD EXTRA

Friz zorganizował turniej jak w Top Gear

Zanim doszło do zwolnienia Jeremiego Clarksona z BBC, dziennikarz kilkukrotnie w ramach TOP GEAR LIVE organizował na stadionach samochodowe turnieje piłki nożnej. Podobnie było w 2013 roku z Warszawie. Na podobny pomysł wpadł również Friz wraz z całą Ekipą. Kupili samochody o łącznej wartości 8 tysięcy złotych, przerobili je, a następnie zagrali na specjalnie przygotowanym boisku. Nie obyło się również bez wpadki. Marta, która prowadziła auto z dużą prędkością wbiła się w samochód Tromby i Marcysi, a Mini Majk nie wyhamował przed Wujkiem Łukaszem. Na szczęście, nic nikomu się nie stało. Relację z tego meczu, możecie oglądać w poniższym materiale od 11 minuty 50 sekundy.