Friz wchodzi na giełdę? Karol Wiśniewski i jego Ekipa szykują biznesowy hit!

2020-11-20 10:31 mm
Friz czyli Karol Wiśniewski
Autor: youtube.com / Friz

Ekipa Friza wejdzie na polską giełdę? Media donoszą o sensacyjnych planach youtubera. Z najnowszych informacji wynika, że firma Ekipa Karola "Friza" Wiśniewskiego planuje wejście na Giełdę Papierów Wartościowych. W tle mówi się o wielkich kwotach! Co zyska Friz, jeśli uda mu się wejść na giełdę?

Friz już teraz jest jedną z największych gwiazd polskiego internetu, a wszystko wskazuje na to, że jego działalność dopiero się rozkręca. Media donoszą o sensacyjnych planach youtubera. Według informacji opublikowanych przez Wirtualne Media, firma Ekipa Karola "Friza" Wiśniewskiego planuje wejść na Giełdę Papierów Wartościowych!

Jak miałoby to wyglądać i co zyska Friz po wejściu Ekipy na giełdę?

Ekipa Friza na giełdzie? Karol Wiśniewski ma wielkie plany

Firma Ekipa, założona przez youtubera Karola „Friza” Wiśniewskiego chce wejść na warszawską giełdę poprzez transakcje odwrotnego przejęcia. Pomagać ma jej w tym JR Holding - czytamy 20 listopada w artykule opublikowanym przez serwis Wirtualne Media.

JR Holding w czwartek wieczorem poinformował, że podpisał list intencyjny ze spółką Ekipa SA dotyczący potencjalnej współpracy mającej wprowadzić ją na główny lub boczny rynek warszawskiej giełdy „poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia”

- czytamy w artykule. 

Dla tych, którzy nie znają się na operacjach finansowych związanych z giełdą papierów wartościowych, komunikat może być skomplikowany, ale jedno jest pewne: wejście na giełdę może być dla Friza i jego Ekipy wielkim zastrzykiem gotówki. 

Prezes JR Holding stwierdził, że współpraca z Frizem i Ekipą wpisuje się w strategię rozwoju jego firmy, która inwestuje w "nowoczesne podmioty z branży technologicznej". 

Friz to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych obecnie polskich youtuberów. Jego kanał śledzi aż 4,15 mln subskrybentów, a łączna liczba odtworzeń jego filmów przekroczyła już 1,5 miliarda.

NAJNOWSZE