Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?

2021-12-07 14:33
Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?
Autor: Kadr z filmu oto MÓJ WŁASNY DOM ZA 7.000.000 ZŁ! z kanału YouTube Karol Friz Wiśniewki Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?

Karol Friz Wiśniewski postanowił że zniknie na jakiś czas z internetu. Znany influencer zaraz po imprezie, którą zorganizowali jego podopieczni z Genzie, ulotnić się z sieci. Co jest tego przyczyną? Czy Youtuber ma jakiś problem?

Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi? Fani Friza zadają sobie te pytania i próbują znaleźć odpowiedzi w sieci. Nie jest to nic dziwnego. Ich idol zniknął z internetu i nie daje znaku życia od 5 grudnia 2021 roku. Jest to o tyle dziwna sytuacja, że nic nie zapowiadało, aby influencer musiał odsunąć się w cień. Wardęga już nie atakuje Ekipy, nie ma żadnych afer i niedopowiedzeń. Fani cieszą się, że na kanały pozostałych przyjaciół Karola wrócił lubiany przez wszystkich kontent. Co się w takim razie stało, że Friz postanowił zniknąć z internetu?

Co ma wspólnego Genzie z Ekipą? Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata? Zobacz nowy odcinek ESKA XD

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?

Karol Friz Wiśniewski w niedzielę, 5 grudnia 2021 roku, poinformował swoich obserwatorów w serwisie społecznościowym Instagram, że znika z internetu. Po domówce, którą zorganizowali jego podopieczny z Genzie, ulotnił się z sieci. Jest to o tyle dziwna sytuacja, ponieważ nic nie wskazywało na to, że Friz tak nagle nie będzie wrzucał żadnych treści na Instagram czy YouTube.

Najpopularniejsze filmiki na TikToku - o tych twórcach jest naprawdę głośno!

Friz zniknął z internetu i wszyscy zastanawiają się dlaczego. Wszystko wskazuje na to, że Karol chce poświęć więcej czasu swoim bliskim, narzeczonej Weronice i Genzie, którzy są krytykowana w sieci, za ten sam kontent co Ekipa w pierwszym sezonie. Oprócz tego Wiśniewski rozważa także wybrać się na studia, oraz... zrobić licencje na śmigłowiec.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze