Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?

i

Autor: Kadr z filmu oto MÓJ WŁASNY DOM ZA 7.000.000 ZŁ! z kanału YouTube Karol Friz Wiśniewki Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?

Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?

2021-12-07 14:33

Karol Friz Wiśniewski postanowił że zniknie na jakiś czas z internetu. Znany influencer zaraz po imprezie, którą zorganizowali jego podopieczni z Genzie, ulotnić się z sieci. Co jest tego przyczyną? Czy Youtuber ma jakiś problem?

Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi? Fani Friza zadają sobie te pytania i próbują znaleźć odpowiedzi w sieci. Nie jest to nic dziwnego. Ich idol zniknął z internetu i nie daje znaku życia od 5 grudnia 2021 roku. Jest to o tyle dziwna sytuacja, że nic nie zapowiadało, aby influencer musiał odsunąć się w cień. Wardęga już nie atakuje Ekipy, nie ma żadnych afer i niedopowiedzeń. Fani cieszą się, że na kanały pozostałych przyjaciół Karola wrócił lubiany przez wszystkich kontent. Co się w takim razie stało, że Friz postanowił zniknąć z internetu?

Co ma wspólnego Genzie z Ekipą? Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata? Zobacz nowy odcinek ESKA XD

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]

Friz zniknął z internetu. Co się stało i o co chodzi?

Karol Friz Wiśniewski w niedzielę, 5 grudnia 2021 roku, poinformował swoich obserwatorów w serwisie społecznościowym Instagram, że znika z internetu. Po domówce, którą zorganizowali jego podopieczny z Genzie, ulotnił się z sieci. Jest to o tyle dziwna sytuacja, ponieważ nic nie wskazywało na to, że Friz tak nagle nie będzie wrzucał żadnych treści na Instagram czy YouTube.

Najpopularniejsze filmiki na TikToku - o tych twórcach jest naprawdę głośno!

Friz zniknął z internetu i wszyscy zastanawiają się dlaczego. Wszystko wskazuje na to, że Karol chce poświęć więcej czasu swoim bliskim, narzeczonej Weronice i Genzie, którzy są krytykowana w sieci, za ten sam kontent co Ekipa w pierwszym sezonie. Oprócz tego Wiśniewski rozważa także wybrać się na studia, oraz... zrobić licencje na śmigłowiec.