TikTok

i

Autor: canva

Najpopularniejsze filmiki na TikToku - o tych twórcach jest naprawdę głośno!

2021-12-07 9:24

TikTok jest czołową platformą krótkich filmów nagrywanych za pomocą urządzeń mobilnych. Jego misją jest inspirowanie, pobudzanie kreatywności i sprawianie radości innym użytkownikom. Jesteście ciekawi jakie były najpopularniejsze wideo na platformie w 2021 roku? Poniżej znajdziecie ranking, który może was zaskoczyć!

Najpopularniejsze filmiki na TikToku - o tych twórcach jest naprawdę głośno! TikTok to przestrzeń kreatywnej ekspresji, która inspiruje i pozwala poszerzać swoje horyzonty. O jej wyjątkowości świadczy stale rosnąca liczba użytkowników, która w 2021 roku przekroczyła 1 miliard. Twórcy TikToka swobodnie wyrażają siebie, tworząc unikalne treści, a w 2021 roku na platformie królowały treści z kategorii komedia, jedzenie i napoje oraz rodzina. Zastanawiacie się jakie wideo było najpopularniejsze na TikToku? Ranking znajdziecie poniżej.

Najpopularniejsze wideo na TikToku

Do najpopularniejszych wideo w Polsce należą:

  • @zusjeofficial – Zobacz kulisy wydarzenia Speed Games
  • @jakubroskosz – Przyszłe BMW?
  • @kondrackamaluje – Jej makijaże to prawdziwe dzieła sztuki
  • @gadoland_reda – Te zwierzęta lepiej podziwiać przez ekran telefonu

Z kolei na świecie ta lista przedstawiała się następująco:

  • @totouchanemu – Taniec z dronem? Zdecydowanie warto zostać na chwilę.
  • @nathanevanss – Ostateczny dowód na to, że szanty sprawdzają się o każdej porze roku.
  • @youneszarou – Smakowita fotografia
  • @cunhalucass – Taka ot wycieczka do akwarium
  • @a.z.yx – zaraz wracam, zmieniam właśnie moje #profilove

Wraz z podsumowaniem roku, platforma udostępnia nowe narzędzie – Zapytaj Na TikTok, która jeszcze mocniej wpłynie na interakcję między użytkownikami, dzięki możliwości inicjowania tematów dyskusji z całą ponadmiliardową społecznością platformy. W pierwszej kolejności TikTok zachęca do podzielenia się swoimi najważniejszymi wspomnieniami z 2021 roku inspirując rozmowę wokół takich pytań, jak: „Co było Twoim najważniejszym wydarzeniem w 2021 roku” czy „Jaki był Twój najszczęśliwszy moment w 2021 roku?”. Już pierwszego dnia od oficjalnego uruchomienia, hasztag #AskOnTikTok zanotował blisko 150 mln impresji

Sonda
Czy używasz TikToka?