Friz znał prawdę szybciej niż wszyscy! Uratował Open’era?

2022-07-04 13:13
Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum
Autor: Daniel Szura Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum

Open'er 2022 już za nami. W Gdyni nie zabrakło oczywiście popularnych influencerów, którzy chętnie relacjonowali pobyt na festiwalu w mediach społecznościowych. W strefie VIP imprezowali także Friz i Wersow. Co ciekawe, popularny youtuber stał się cennym źródłem informacji dla ewakuowanych ze względu na warunki pogodowe uczestników imprezy.

Friz uratował Open'era? Może to daleko idący wniosek, ale z pewnością wiele osób, które obserwują Karola Wiśniewskiego w mediach społecznościowych, było mu wdzięcznych za przekazywane informacje. Tegoroczny Open'er przejdzie do historii nie tylko ze względu na to, że był pierwszym od 2019 roku, ale również przez niesprzyjającą pogodę i odwołany koncert Dua Lipy. Uwielbiana na całym świecie artystka została ogłoszona headlinerką trzeciego dnia. Silny upał nie przeszkodził fanom, którzy od kilku godzin koczowali pod bramą, by zająć jak najlepsze miejsca. Nikt nie spodziewał się jednak tego, co wydarzy się przed godziną 20:00. Organizatorzy festiwalu, widząc nadciągającą burzę, podjęli decyzję o ewakuowaniu uczestników imprezy. Przez kilka najbliższych godzin nie wiadomo było, czy Open'er 2022 zostanie wznowiony. Posiadacze karnetu otrzymywali jedynie informacje, że trwające prace nad wznowieniem. Pomocny okazał się Friz.

Taco Hemingway uratował Open'era! Zaczął śpiewać hit Dua Lipy i stał się bohaterem!

Natsu o nowym projekcie, hejcie i związku z Dubielem

Friz uratował Open'era?

Friz i Wersow zawitali na Open'era i chętnie dzielili się z fanami wrażeniami. Co ciekawe, Karol jako jedna z pierwszych osób, poinformował swoich obserwujących, że festiwal najprawdopodobniej zostanie wznowiony. Youtuber zamieścił na story selfie z następującym opisem:

Pracownicy opka wracają na festival po ewakuacji, co raczej dobrze prognozuje, nie pytajcie skąd wiem.

Szybko okazało się, że Friz miał rację. Chwilę później organizatorzy poinformowali, że Martin Garrix wystąpi dla publiczności o 1:00 w nocy.

Friz
Autor: screen z Instagrama Friza
Sonda
Lubisz Ekipę Friza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze